Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

DSC 0947Gegužės 15 dieną minima Tarptautinė šeimos diena, o trečiąjį gegužės penktadienį - švenčiama vaiko diena. Minint šias gražias šventes, Paluobių kaimo bendruomenė visus bendruomeniečius ir svečius sukvietė į tradicinę šeimos šventę.
Paluobių kaimo bendruomenės „Pagirys“ pirmininkė Irena Kerušauskienė, pasveikino visus susirinkusius minėda, kad bendruomenė yra viena didelė šeima, todėl šią dieną turime švęsti visi kartu. Šventės metu, buvo pasveikinti vyriausi Paluobių parapijos ir bendruomenės gyventojai, kuriems sveikinimus įteikė bendruomenės pirmininkė ir Paluobių parapijos klebonas Andrius Vaitkūnas. Sveikinimai buvo įteikti: Irenai Pušinaitienei, Kunigundai Bukantienei, Liudvikai Rimkienei, Valentinai Bartkuvienei ir vyriausiam parapijos gyventojui Jonui Kreivaičiui.
Šventinę programą atliko: Griškabūdžio gimnazijos, Paluobių darželio grupė „Smalsučiai“, Paluobių bibliotekos grupė kartu su bendruomenės Vaikų dienos centru, kurie atliko meninę programą „Laikas laiške“ (meno vad. Roma Kaminskienė), ir Šakių KC, Griškabūdžio padalinio, Barzdų salės retro muzikos grupė „Vaivorykštė“ (vad. Vlada Klimaitienė).
Dėkojame už scenos dekoracijas Aidai Mozūraitienei, už karpinių parodą – Jonui Viškeliui (Šakių socialinių paslaugų neįgaliųjų dienos centro lankytojas).

Laura Kerušauskaitė, Paluobių kaimo bendruomenė „Pagirys“

„Bendruomenės lyderis 2023“

Loreta Adomaitienė

(Kudirkos Naumiesčio bendruomenės centro  pirmininkė)

      Už visuomenės sutelkimą suburiant ypač judrų bendruomeninių veiklų lauką ir už gilią atsakomybės pajautą savajam kraštui.

     Linkime ištvermės kasdienybėje, įkvepiančių idėjų ir  veržlumo  jas realizuojant.

„Metų proveržis 2023“

Voverių bendruomenės centrui „Jotija“

( Pirmininkė Rasa Liubamirskaitė)

      Už gebas suaktyvinti savo  krašto bendruomenės visuomenę stebinančiai veržliai ieškoti, atrasti ir įgyvendinti veiklas, stiprinančias tarpusavio sąveiką bendrų veiksmų ir rūpesčių rate.

„ Metų partneris“

Raimondui Januševičiui

(Šakių rajono savivaldybės Merui)      

          Už  nuoširdų ir pagrįstą supratinga analize požiūrį į Šakių rajono bendruomenių centrų visuomeninių veiklų erdves, taip pat už paramos bendruomenėms paieškas, tikrai prisidedančias prie veiklų aktyvėjimo.

                                                                                                                     BCA informacija

2 LKBS2024 m. balandžio 17 d. Josvainiuose, Kėdainių r. įvyko LKBS visuotinis narių susirinkimas, kuriame dalyvavo ir Šakių BCA atstovai. Susirinkimo metu Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininke išrinkta Virginija Šetkienė.
Naujai išrinktoje valdyboje, iš 7 narių, net 6 tęs praėjusioje kadencijoje pradėtą darbą. Valdybos nariais tapo: Loreta Sirvidienė, Eglė Juozapavičienė, Angelė Jokubynienė, Ausra Vaidotiene, Rimvydas Palubinskas, Odeta Baltramiejūnienė.
Susirinkime buvo pristatytos ir patvirtintos 2023 m. veiklos ir finansinės ataskaitos bei 2024 m. veiklos planas. Aptarti einamieji klausimai.

BCA informacija

BCA sveikinimas

9 Šilgaliu jaunimo nominacija 2024 03 11Renginyje „Šoku laisvei“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, buvo įteikti jaunimo apdovanojimai „Įjunk šviesą“. Labai džiaugiamės, kad Šilgalių kaimo jaunimo veiklos buvo įvertintos nominacija „ Jaunimo iniciatyva 2023“. Jie atliko bendruomenės patalpų remontą, kuriose sėkmingai vyksta jaunų žmonių susitikimai ir veiklos.

Renata Baltrušaitienė, Slavikų seniūnijos BC pirmininkė

Joomla templates by a4joomla