Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

SMISSistema sukurta įgyvendinant ES paramos projektą „Suaugusiųjų švietimo programų ir objektų saugykla – elektroninių mokymosi paslaugų priemonė“.
Tikslas. Sukurti ir įdiegti interaktyvią elektroninio mokymosi paslaugą, kuri sudarytų sąlygas kuo didesnei visuomenės daliai aktyviai dalyvauti tęstinio mokymosi veikloje.
SMIS sukurta vadovaujantis pažangiausiais šiuolaikinių e. mokymosi aplinkų principais, – tai projektas, išplečiantis nuotolinio mokymosi galimybes. Jo turinį sudaro mokomoji medžiaga, skirta gilinti bendrąsias kompetencijas 9 srityse.

  1. Gimtoji ir valstybinė kalba,
  2. Užsienio kalba,
  3. Pilietinis ir politinis raštingumas,
  4. Teisinis raštingumas,
  5. Kompiuterinis ir skaitmeninis raštingumas,
  6. Verslumas,
  7. Tarpasmeninė ir tarpkultūrinė komunikacija,
  8. Sveikatingumas,
  9. Meninė saviraiška.
Kviečiame JUS pasinaudoti nemokama informacine sistema SMIS (www.smis.lt), jeigu dar nesate joje užsiregistravę. Siūlome užsiregistruoti sistemoje, aktyvuoti šį prisijungimą savo el. pašte ir veltui naudotis visa joje esančia informacine medžiaga. Prašome Jūsų šiuo pasiūlymu apie naujas mokymosi galimybes pasidalinti su savo mokiniais, kolegomis..
Informuojame, kad Teisinio raštingumo ir kitų temų turinys bus koreguojamas, siekiant atliepti dabarties reikalavimus.
Su sistema galite susipažinti tinklalapyje: www.youtube.com/watch?v=aZvx9EVT7Go
Nijolė Daujotienė, projekto „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje” metodininkė
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.kpmpc.lt

Mazoji Lietuvos kulturos sostineDėl esamos situacijos šalyje, konkurso paraiškų surinkimo terminas pratęsiamas iki birželio 1 d. (imtinai).
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, kartu su partneriais LR Kultūros ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija skelbia konkursą kaimiškosioms bendruomenėms teikti kandidatus 2021 metų Lietuvos Mažųjų kultūros sostinių konkursui.
Platesnė informacija: http://www.lkbs.lt/index.php?3699028464

Jaunimo renginiaiKą tik, gegužės 20 d., COVID – 19 komitete priimti labai svarbūs sprendimai dėl kultūros renginių vasarą. Sprendimus dar turės patvirtinti Vyriausybė.
Komitetas nori suteikti kuo daugiau aiškumo, suprasdami, kad tam, jog šie renginiai įvyktų, jiems reikia ruoštis jau šiandien. Su ministrais preliminariai sutarta dėl galimo renginių grafiko, kuris bus įgyvendintas, jei epidemiologinė situacija neblogės.
Visų pirma – dėl renginių atvirose erdvėse. Atsižvelgus į klasikinio ir šiuolaikinio scenos meno organizacijų siūlymus, nuo birželio 1 dienos bus galima vykdyti renginius su 300 dalyvių, nuo birželio 16 – 500, nuo liepos 1 – 700, nuo liepos 16 dienos – 900 dalyvių.
Uždarose erdvės, akivaizdu, pavojus kur kas didesnis. Preliminariai sutarta, kad nuo birželio 1 dienos bus galima vykdyti renginius su 100 dalyvių, nuo birželio 16 – 150, nuo liepos 1 – 200, nuo liepos 16 – 250, nuo rugpjūčio 1 – 300, nuo rugpjūčio 16 - 350 dalyvių.
Savaime suprantame, visuose šiuose renginiuose reikės laikytis numatytų atstumų apribojimų, o uždarose erdvėse – ir nustatytų salės užimtumo reikalavimų.
Ypač didelio masto renginių su keliais ar keliolika tūkstančių žmonių, kuriuose neįmanoma sukontroliuoti žmonių judėjimo ir kontaktavimo, šią vasarą teks atsisakyti. Tokie sprendimai šiuo metu priimami visame pasaulyje ir jie būtini, kad saugotume visų mūsų gyvybes.
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga pradeda ruoštis respublikiniam sąskrydžiui, kuris planuojamas 2020 m. rugpjūčio 21-23 dienomis.

BCA informacija

Nors karantinas finansinių ataskaitų teikimo procesą šiek tiek apsunkino, kasdien augantys gaunamų ataskaitų skaičiai rodo, kad šis procesas aktualus ir dabar.
Kad dokumentų pateikimo procesas būtų kuo sklandesnis, dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus: https://bit.ly/3e0B5a1

LKBS informacija

Šventė SudargeMykolo Romerio universitetas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei informacinis partneris „Savivaldybių žinios“ ir verslo partneris VšĮ ,,Pro Partners“ paskelbė respublikinį konkursą vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2019 – KELIAS Į SĖKMĘ“. Numatytos penkios nominacijos: pirmoji nominacija –„Vietos bendruomenės lyderio – vadybininko; antroji nominacija –„Vietos bendruomenės sėkmės istorija“; trečioji nominacija - „Bendruomeniškiausios seniūnijos arba savivaldybės“; ketvirtoji nominacija- „Kultūros kolektyvais garsi vietos bendruomenė“; penktoji nominacija -„Sveiką gyvenseną propoguojanti vietos bendruomenė“. Šioms nominacijoms teikiami pretendentai, kurie per pastaruosius 3 metus vykdė ryškią pastebimą veiklą (renginius) ne tik savo gyvenamoje vietovėje.
Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos tarybos sprendimu nominacijai –„Vietos bendruomenės sėkmės istorija“ pateiktas Sudargo bendruomenės centras.
Sudargo vietovė yra turtingo istorinio paveldo kraštas ir čia gyvenančių žmonių pareiga yra tą paveldą gerai pažinti, puoselėti ir dalintis juo su pasauliu. Bendruomenės centrą šiose veiklose sėkmė lydi nuo pat jo įsikūrimo 2003 m. Pirmieji metai buvo apšilimo. Antraisiais 2004 m., visuotiniame BC narių susirinkime buvo patvirtinta ilgalaikė BC veiklų programa, kuri galioja iki šių dienų. Joje priimtos ir patvirtintos pamatinės veiklų kryptys. Jos neatskiriamai susijusios su šio krašto unikalumu. Pagrindiniai Sudargo BC uždaviniai, tikslai ir kryptys yra tokios: 1.Istorinio, etnokultūrinio vietovės paveldo prikėlimas, išsaugojimas per dabartį ir siunčiant žinią ateičiai; 2. Edukacinės veiklos, siekiant nuolatinės jų horizontų plėtros; 3.Socialinės veiklos.

Joomla templates by a4joomla