Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Varžybų nugalėtojaiŠiais metais Gotlybiškių bendruomenės centras dalyvavo Šakių rajono savivaldybės skelbtame 2020 metų konkurse, skirtame jaunimo organizacijoms, neformalioms jaunimo grupėms ir organizacijoms, dirbančioms su jaunimu. Projektą pavadino: „Praleiskime laiką kartu“. Šio projekto tikslas – į bendras veiklas kuo daugiau pritraukti savanorių. Organizuoti vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumą, vykdant visąpusišką, švietėjišką, kultūrinę ir sportinę veiklą. Jos prasideda prie socialinio jaunimo atsparumo ir savarankiškumo formavimo ir ugdo bendravimo ir darbinius įgūdžius.
Visą vasarą ketvirtadienio vakarais ir ne tik jais Gotlybiškių bendruomenės centras rengė susitikimus, ekskursijas su vaikais, paaugliais ir jų tėveliais. Per visą vasarą surengta daugiau kaip 10 renginukų: keliavome į Griškabūdžio kultūros centrą žiūrėti filmą:“Naki iš monstrų šalies“, vyko žvejų varžybos, rinkomės pamėtyti krepšinio kamuolį, dalyvavome „GULBELĖS“ skelbtame projekte „Gerumo ambasadoriai“, surengėme gyvūnėlių paroda „Mylėkime ne tik žmogų“, liepos 6 d.rinkomės prie kaimo skulptūros ir giedojome Lietuvos himną, vykome į ekskursiją - į Šakių policijos komisariatą ir gaisrinę. A.Gudiškienė mokė, kaip taisyklingai atlikti nugaros raumenų tempimo mankštą. Su dviračiais važiavome į Kriaučėnų kaimą, dalyvavome Zyplių dvare vykusioje šventėje „Bendruomenių diena 2020“. Pravedėme edukacinį renginį „Saugi vasara su dviračiais“. Dalyvavome A.Gudiškienės paskaitoje „Kaip suteikti pirmąją pagalbą“. Su grupele jaunuolių važiavome į Girėnus, kur vyko orientacinės varžybos. O rugsėjo 26 d. surengėme sportines varžybas „Vasaros prisiminimai“.

Renginys „Vasaros prisiminimai“ buvo visų mūsų vasaros darbų ir jaunatviškų užsiėmimų apibendrinimas. Jo metu buvo surengta viktorina, kurioje aktyviai dalyvavo visi susirinkusieji. Renginio metu visi galėjo pavartyti gausų nuotraukų albumą. Po viktorinos galėjo dalyvauti sportinėse varžybose, kurioms rungtis sugalvojo Aistė Puidokaitė ir Dainius Klimanskas. Varžyboms teisėjavo bendruomenės pirmininkas Marius Martinkaitis ir Rolandas Puidokas. Rungtys buvo įvairios ne tik komandinės, bet ir asmeninės, dalyviams iš peties reikėjo paplušėti. Po varžybų visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai už tai, kad visą vasarą aktyviai dalyvavo projekte „ Praleiskime laiką kartu“. Sportinių varžybų dalyviams, užėmusiems prizines vietas, įteikti medaliai ir taurės.
Mūsų projektas dar nesibaigė, jis tęsis iki šių metų pabaigos. Jei karantinas nepakiš kojos, tai mes dar kartu švęsime ir Kalėdas.

Audra Atažanovienė, Gotlybiškių BC

Kas vikresnis Smiginio rungtis Įdomios rungtys

Joomla templates by a4joomla