Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Renginio dalyviaiLukšių bendruomenės centras pradeda įgyvendinti projektą „Dėmesys visiems“. Jo tikslas sudaryti sąlygas žmonėms su negalia, vienišiems ir pensinio amžiaus žmonėms aktyviai dalyvauti socialinėje, kultūrinėje, sportinėje ir bendruomeninėje veikloje. Taip pat siekiama skatinti žmones nebijoti atskleisti savo sugebėjimus, kūrybines galias, sudaryti tinkamas sąlygas jų saviraiškai. Mums, organizatoriams, svarbu suprasti, atrasti tinkamus būdus, kaip vienišą, neįgalų žmogų įtraukti į visuomenės veiklą, kad jis nebūtų atstumtas ar izoliuotas. Svarbu pastebėti jo unikalius sugebėjimus, talentą bei įvertinti veiklos pasirinkimą. Todėl ir užsiėmimų metu žmonės turi galimybę save realizuoti visuomeniniame bei bendruomeniniame gyvenime. Jie bus pakviesti į įvairius užsiėmimus, kurie praskaidrins jų kasdienybę.
Į pirmą užsiėmimą buvo pakviesta žolininkė Jadvyga Balvočiūtė. Ji supažindino susirinkusius su liaudies medicina – vaistažolių nauda žmogaus organizmui, pasidalino patirtimi, sukaupta per ilgus stebėjimo ir darbo su pacientais metus. Džiugu, kad Lukšių seniūnijos: neįgalieji, vieniši ir pensinio amžiaus žmonės kelia sau didelius tikslus ir į susitikimą su žolininke jų sugužėjo net 35. Nors buvo labai nedrąsiai pravėrusių susitikimo vietos duris, bet žodis po žodžio visos baimės buvo nugalėtos. Visi šiltai bendravo prie arbatos puodelio, dalinosi šiltais prisiminimais ir laimingi išsiskirstė į namus, sakydami, kad su nekantrumu lauks sekančio užsiėmimo.

Sigitas Bendorius, Lukšių BC pirmininkas

 

Viešnia Jadvyga Balvočiūtė Visi skanavo vaistažolių arbatą

Joomla templates by a4joomla