Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Zanavykų muziejus parengė paraišką Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos projektui „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ bendruomenių susivienijimo grupėje, kurioje dalyvauja Kriūkų bendruomenės centras. Tai sklandus ir gražus bendradarbiavimo pavyzdys vardan bendro tikslo - aktyviai rūpintis eismo saugumu organizuojant įvairius švietėjiško pobūdžio renginius. Liepos 28 d., kaip ir kasmet, Kriūkų bendruomenės centras visus sukvietė į miestelio Sporto šventę "Sportuoju aktyviai - gyvenu sveikai". Nuo labo ryto vyko įvairios sporto rungtys. Pirmieji į aikštę išbėgo futbolininkai. Dalyvavo penkios komandos iš įvairių Lietuvos vietų: Kriūkų, Šakių, Kauno, Seredžiaus, Gelgaudiškio. Tai buvo futbolo šventė ne tik žaidėjams, bet ir sirgaliams. Čempionų titulą susigrąžino Kauno komanda „Nadruvis“, dvejus metus nugalėtojų taurę iškovoję kriūkiečiai (FK KRIŪKAI) šiemet liko antri, tretieji - Šakių "Sparta". Paplūdimio tinklinio varžybos vyko tinklinio aikštėje, o sporto salėje virė aistros krepšinio 3x3 rungtynėse. Mažieji smagiai ir entuziastingai žaidė žaidimus, rungtyniavo linksmose estafetėse. Visi norintys jėgas išbandė smiginio ir stalo teniso rungtyse. Svarsčio kilnojimo rungčiai kvietė triskart Europos čempionas Paulius Visockas. Dalyviai buvo apdovanoti ir saugaus eismo priemonėmis.
Nuoširdžiai dėkojame partneriams (Šakių r. Visuomenės sveikatos biurui, Kriūkų mokyklai-daugiafunkciam centrui, UAB "Agrolinai) bei visiems, kurie talkino įgyvendinant saugaus eismo projektą ir kuriant bendruomenę, kurioje būtų daugiau pagarbos, supratimo ir tikėjimo pokyčių nauda, ieškojimo būdų, kaip įtraukti naujus narius į saugios aplinkos kūrimą.

Kriūkų BC informacija

 

02

Joomla templates by a4joomla