Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Kas yra šventė? Tai yra socialinis reiškinys, skirtas švęsti arba ilsėtis. Žodžiu – tai laiko leidimo forma, atpalaiduojanti žmogų nuo kasdieninės rutinos ar įpareigojimų ir leidžianti pabūti taip ir ten, kur darbo metu tai būtų neįmanoma. Trumpai tariant – tai proto, sielos ir kūno atgaiva. Kiekvienam pagal jo pasirinkimą. Tuo labiau, kad švenčių temos, turinio ar idėjos pasirinkimo spektras yra be galo platus, tiesiog neišsemiamas.
Šeštadienį, rugpjūčio 18 d., Panevėžiuke (Kauno r.) susitiko kaimynai iš visos Lietuvos – Kėdainių, Kaišiadorių, Alytaus, Kazlų Rūdos, Šakių, Kauno, Mažeikių, Šalčininkų ir Ukmergės rajonų. Šakių bendruomenes atstovavo „Tėviškės“ bendruomenės centro atstovai ir Liepalotų kaimo kapela (vadovas Romas Skaizgirys). Tai kaimyniškų ne pagal teritoriją, o daugiau ‒ papročių ir sklaidos, ir suartinimo šventė.
Šventė prasidėjo „Tautiškos giesmės“giedojimu, kuris visada dar labiau suvienija bendruomenes ir vilioja susėsti ir prie bendro vaišių stalo, taip pat kartu šokti bei dainuoti.
Svečiai varžėsi scenoje ir sukūrė gerą nuotaiką visiems šventės dalyviams. Nors dangus buvo apniukęs, tačiau lietus neišgąsdino nei mažų, nei didelių. Juk tai tik vasaros lietus!
Organizatoriai visiems kaimynams paruošė įvairių veiklų – mažieji šventės dalyviai susitiko Panevėžiuko pradinės mokyklos sporto salėje, kur kovojo dėl sportiškiausio žaidėjo titulo, šokinėjo ant batuto ir pūtė pačius didžiausius muilo burbulus. Atrakcijų buvo paruošę ir šventės draugai, motociklininkų klubo „Boozefighters“ nariai. KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė kvietė susipažinti su ginkluote ir tarnyba savanoriškose pajėgose.
Dėkojame Panevėžiuko bendruomenės pirmininkui ir „Kaimynų šventės 2018“ organizatoriui Vytautui Juozapavičiui už kvietimą dalyvauti ir artimiau susipažinti su bendruomeniečiais. Namo sugrįžome ne pavargę, o pailsėję, praturtėję naujomis pažintimis ir įspūdžiais.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla