Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Spalio 25 d. LR Seimo rūmuose vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos narių susirinkimas. Jame dalyvavo rajoninių skėtinių organizacijų – Vietos veiklos grupių arba Bendruomenių centrų asociacijų – atstovai. Dalyviai pasidalino įspūdžiais iš Lietuvos kaimo parlamento III sesijos, vykusios rugsėjo mėnesį Ukmergėje. Sesijos mintys jau apibendrinta forma ir su papildymais persikėlė į spalio forumą Seime. Jame buvo aptarti svarbiausi Parlamento rezoliucijos klausimai ir tolimesnių darbų kryptys. Lietuvos kaimo bendruomenių sajungos pirmininkė Jolanta Marija Malinauskaitė ir pirmininkės pavaduotojas Povilas Saulevičius pristatė naujienas iš Olandijoje vykusio Europos kaimo parlamento.
LKBS priėmė bendrą nutarimą. Jo turinys - sudaryti darbo grupę, kuri galėtų ruošti dokumentus bendruomeninio gyvenimo klausimais ir teikti pasiūlymus valdžios institucijoms. Iki lapkričio 6 d. LKBS laukia deleguoto atstovo nuo skėtinių apskrities organizacijų. Tokių asmenų atstovavimas savo regionams padės objektyviau spręsti jų problemas ir giliau suvokti kiekvienos vietovės ypatumus.
Gruodžio 5 d. - tarptautinė savanorių diena. LKBS laukia siūlymų šios dienos paminėjimui. Manoma, kad šios dienos minėjimą turėtų praturtinti akcijos, bendri renginiai ar koks kitas visuomenės suaktyvinimas pamatyti ir pajusti vieni kitus.
Susirinkimo dalyviai buvo paraginti siūlyti idėjas Lietuvos valstybės 100-mečio minėjimui. Taip pat buvo aptarti tolimesni LKBS veiklos planai.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla