Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Mūsų visuomenėje iki šiol sąvoka „Prekyba žmonėmis“ yra suprantama tik kaip asmenų išvežimas į užsienio šalis sekso vergovei, tačiau ši sąvoka yra kur kas platesnė. Prekeiviai žmonėmis ieško aukų ne tik prostitucijai ar pornografijai, tačiau ir fiktyvioms vedyboms, vergiškam darbui, vagystėms, sukčiavimui, narkotikų gabenimui. Dažniausiai šių nusikaltimų aukomis tampa kaimiškose vietovėse, socialiai remtinose šeimose gyvenantys, vaikų globos namuose augę asmenys - jaunimas, vyrai ir moterys.

Marijampolės apskr. VPK Šakių rajono policijos komisariatas, vykdydamas prekybos žmonėmis prevenciją, aktyviems bendruomenės, visuomenės, įvairių organizacijų, įstaigų atstovams, susiduriantiems ar dirbantiems su prekybos žmonėmis rizikos grupėje esančiais asmenimis, 2017 m. lapkričio 21 d. organizuoja mokymus „Nepasiduok prekeiviams žmonėmis !“. Šių mokymų dalyviai bus supažindinti kas tai yra prekyba žmonėmis, kokie minėtos prekybos požymiai, pasekmės ir kur kreiptis pagalbos. Mokymai vyks Šakių rajono policijos komisariate, Šaulių g. 4, Šakių mieste, juos ves VšĮ „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras“ lektorės. Mokymų dalyviams bus išduoti sertifikatai. Dalyvių skaičius ribotas. Kviečiame dalyvauti!

Mokymų dalyvius iki 2017 m. lapkričio 10 d. registruoja ir visą informaciją teikia Marijampolės apskr. VPK Šakių r. PK VS vyresnioji tyrėja Aušra Mockevičiūtė, tel. nr.: 8640 35325,
8700 63208, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Aušra Mockevičiūtė,Šakių r. PK VS vyresnioji tyrėja

 

Joomla templates by a4joomla