Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Triatlonas ‒ praeities nostalgija ir dabarties atgaiva
2018 rugpjūčio 15 d. girėniškiai rinkosi prie Valiulių tvenkinio. Čia trečiąjį kartą rengiamos mažojo triatlono varžybos. Šįkart dalyviai rinkosi iš Vilniaus, Kauno, Jonavos. Varžybų pradžioje organizatorius J. Jonuška pasidalino prisiminimais apie iš Šakių kilusius triatlonininkus. Apie triatlono varžybas vykusias 1980 metais Girėnuose, kuriose startavo ir žymus sportininkas Vidmantas Urbonas. Tuometiniai rajono triatlonininkai buvo tragiškai žuvęs Jonas Burkšaitis, jo brolis Antanas Burkšaitis, Virgilijus Makūnas, triatlonininku buvo ir pats Juozas Jonuška.
Šių metų varžybose sportininkai plaukė 400 metrų, važiavo dviračiu 20 km ir bėgo 6 km. Šakių rajono sporto draugijos „Žalgiris“ taurę laimėjo vilnietis Aleksandr Kazanskij. Antra vieta atiteko kauniečiui Laimonui Čaplikui ir trečioji jonaviškiui Sigitui Ciukšai. Varžybose varžėsi ir mūsų rajono sportininkai – Donatas Matuza, Aivaras Fovas. Mūsų rajono sportininkai prizinių vietų neužėmė. Garbės svečio teisėmis dalyvavo iš Kudirkos Naumiesčio atvykęs Gedeminas Dovydaitis. Jis rinkosi dvi rungtis – važiavimą dviračiu bei bėgimą ir buvo apdovanotas kaip vyriausias triatlono dalyvis.
Po rungtynių visi sportininkai ir sirgaliai rinkosi į bendruomenės namus, kur jų jau laukė Girėnų gaspadinės su garuojančiu šiupiniu. Visi sotūs, apdovanoti ir laimingi grįžo į namus.

01Horizontų plėtra

Girėnų bendruomenės centras 2018 metų rugpjūčio 18 dieną bendruomenės nariams organizavo kelionę po Žemaitijos kraštą. Puikioji gidė Birutė Bendoraitienė mums įdomiai papasakojo apie šį kraštą. Išvykos metu aplankėme Medvėgalio piliakalnius, Telšių miestą, kuriame mūsų laukė vietinė gidė. Ji labai įdomiai pasakojo ir vedė ekskursiją Telšiuose. Iš Telšių vykome į Platelius, į Šaltojo karo muziejų – buvusią raketinę bazę. Čia taip pat su dideliu susidomėjimu klausėme gidės pasakojimų apie šioje vietoje vykusius įvykius. Toliau aplankėme Plungę, Oginskių dvarą, kuris taip pat paliko įspūdį savo didybe ir grožiu. Visa kelionė mums labai patiko, buvo įdomi ir turininga. Visi pailsėję ir su begale įspūdžių grįžome namo. 

Irena Sakalauskienė, Girėnų BC pirmininkė

 

Joomla templates by a4joomla