Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

012018 metų birželio 8 dieną Antakalnio seniūnijos patalpose, Antano Smetonos salėje, vyko Vidaus reikalų ministerijos organizuojamo “Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos“ konkurso baigiamasis renginys. Vidaus reikalų ministerija (VRM) skelbė konkursą geriausiam 2015–2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai nustatyti. Konkurse dalyvavo savivaldybių institucijos bei įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, mokslo ir studijų institucijos, verslo subjektai, bendruomenės. Baigiamajame renginyje dalyvavo ir savo dėmesiu bei rūpesčiais dalinosi Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.
Konkursui buvo pageidaujama pateikti ne anksčiau kaip per praėjusius trejus kalendorinius metus, t. y. 2015–2017 m. vykdytus, baigtus vykdyti arba tebevykdomus nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektus ar bendruomenės iniciatyvas, atitinkančias konkurso nuostatų reikalavimus.
Teikiamos bendruomenių iniciatyvos turėjo prisidėti prie veiksmingesnio šių svarbių priemonių įgyvendinimo: nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos; viešojo saugumo užtikrinimo bendruomenės gyvenamojoje teritorijoje (jos dalyje ar keliose gyvenamosiose vietovėse); bendruomenės sutelktumo ir saugumo jausmo gerinimo gyvenamojoje teritorijoje.

Šių metų konkurso naujovė yra ta, kad, kaip jau pastebėta, jame galėjo dalyvauti projektai, vykdomi ne per vienerius, o per trejus praėjusius kalendorinius metus vykdyti nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektai ar bendruomenės iniciatyvos. Šie reikalavimai turėjo patvirtinti visuomenei reikalingų veiklų tęstinumą. Organizuojant šį konkursą sulauktos 5 bendruomenių iniciatyvų ir 39 prevencinių projektų paraiškos (26 projektai buvo pateikti pagal temą „Bendruomeninė policijos veikla“ ir 10 – pagal temą „Saugios aplinkos švietimo įstaigose kūrimas“). Vidaus reikalų ministerijos organizuoto nusikalstamumo prevencijos projektų konkurso baigiamajame renginyje vidaus reikalų ministras E. Misiūnas įteikė apdovanojimus už geriausias šios srities iniciatyvas. Tarp jų ‒ ir Šakių rajono atstovai: padėkos raštu ir 100 eurų premija apdovanota Slavikų seniūnijos bendruomenė už projektą „Eismo saugumas Slavikų seniūnijos bendruomenėje“ ir padėkos raštu ‒ Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras už projektą „Gyvenk sveikai“.
Ministro pasisakymo MOTO buvo nuoširdus laureatų pasveikinimas ir padėka jiems bei linkėjimas visiems sekti jų pavyždžiu ir aktyviai dalyvauti saugesnės visuomenės kūrimo procesuose.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla