Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

ŠakijaPirmasis rudens mėnuo rugsėjis - tai vasaros palydėtuvių ir rudens sutiktuvių mėnuo. Šiemet jis atsinešė daug saulėtų dienų, bet gandrams anksti išskridus kartu įspėjo, kad vasara jau baigėsi. Girėniškiai suskato aktyviai pažymėti ir atsisveikinimą su vasara, ir gražaus rudens pradžią.
Girėnų sporto aikštelėje vyko sporto šventė vaikams ir jaunimui „Girėniškiai - girėniškiams". Popietė buvo itin puiki ir praleistas laikas atnešė daug smagumo. Nugalėtojai apdovanoti medaliais, visi dalyviai – atminimo dovanėlėmis. Po renginio visi vaišinosi gaspadinių išvirta sriuba.
Rugsėjo 26 d. Girėnų laisvalaikio salėje vyko projekto etnografinių renginių ciklas „ Mes turime, kuo didžiuotis“ užbaigimo sambūris. Dalyvavo folkloro ansamblis „Šakija", Girėnų bendruomenė ir šeimos mokyklėlės įkūrėjos Nijolė Grivačiauskienė ir Laima Stankevičienė. Jos dalyvius mokė įvairių žaidimų, šokių ratelių ir visokių linksmų užduotėlių, mįslių.

Irena Sakalauskienė, Girėnų BC pirmininkė

 

Aktyvūs ir tėveliai Edukacija I.Sakalauskienės audiniai Sporto šventės dalyviai

Joomla templates by a4joomla