Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Bendruomeniečiai rinkosi į mišiasRudenėjant, kaip ir kiekvienais metais, jau dešimtmetis kaip organizuojama Lepšių krašto bendruomeniečių šventė „ Mažasis atlaidas“.
Šiais metais mūsų šventę gąsdino ne tik pandemija COVID‒19, bet ir darganotas oras. Nepaisydami šių negandų, kraštiečiai gausiai susirinko į tokį sakralų susitikimą. Mūsų kaimo koplytėlėje Šv. mišių klausėme susėdę ir išlaikydami reikiamus atstumus. Sunku bendrauti žmonėms, išsiilgusiems bendrystės. kai veidus dengia kaukės. Tačiau šilčiausia bendrystė reiškėsi akimis.
Bendruomenės būstinės kiemelyje, palapinėse ir po skėčiais, vaišinomės sriuba, gaivinomės karšta arbata. Malonią šventės valandą suteikė Sintautų kultūros centro folkloro grupė „Santaka“.
Kaip ir visais metais, bendravimas buvo šiltas, jaukus. Tiesa, kartais dalyviams šiek tiek pažeidžiant rekomenduojamus tarpusavio atstumus.
Šventė praėjo, širdyse palikdama pasimatymo kaitrą, kuri neužges iki kitų susitikimų.

Lepšių kaimo kraštiečių bendruomenės pirmininkė
Ona Baltrušaitienė

 

Koncertuoja saviveiklininkai

 

Joomla templates by a4joomla