Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Šių metų liepos 6-7 dienomis Lukšių miestelyje vyko nevaržybinis ištvermės maratonas Plentas 24. Šio renginio tikslas - populiarinti dviračių sportą ir reguliarų važinėjimą dviračiu, propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir ekologišką transportą. Į renginį, kuris vyksta visą parą susirinko 67 dalyviai. Prieš renginį dalyviams buvo išdalintos dovanos: šviesą atspindinčios liemenės, atšvaitai, kalendoriukai, kurias gavo iš Valstybinės automobilių kelių direkcijos.
Starto ir finišo vieta buvo Zyplių dvaras. Pagrindinė maratono trasa: Lukšiai - Kriūkai, Lekėčiai – Lukšiai. Rato ilgis 62,5 km. Trumpoji 5 km trasa driekėsi pačiame Lukšių miestelyje. Trasos nebuvo ženklintos. Visi dalyviai važiavo laikydamiesi kelių eismo taisyklių.

01Maratono dalyviai: moterys – nuvažiavusios 120 km (2 pagrindinės trasos ratai) ir daugiau, bei vyrai – nuvažiavę 180 km (3 pagrindinės trasos ratai) ir daugiau buvo apdovanoti atminimo medaliais.
Iš moterų 400 km distanciją įveikė viena dalyvė. Vyrų kategorijoj keturi dalyviai įveikė 500 km atstumą. Jie buvo apdovanoti taurėmis.
Daugiau nei 300 km atstumą įveikė dar trys moterys, o vyrų grupėje 400 km ir daugiau nuvažiavo dar šeši dalyviai. Vyriausias dalyvis, kuriam 63 metai, nuvažiavo 250 km atstumą. Į įsteigtą Garbės klubą 555 pateko trys maratono dalyviai, kurie įveikė 555 km ir daugiau atstumą. Būtina sąlyga buvo nuvažiuoti devynis pagrindinės trasos ratus. Garbės klubo nariai buvo apdovanoti specialiomis taurėmis. Ilgiausią atstumą šio renginio metu įveikė Marius Pavalkis. Jo pasiektas rezultatas - 581 km. 562,5 km atstumą įveikė Linas Ščiukas ir Mantas Bandzevičius. Per šį maratoną visų dalyvių įveiktas bendras atstumas - 16 343,4 km.