Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

stov2Lukšių bendruomenės centras kasmet organizuoja 14-19 m. amžiaus jaunimo stovyklą. Jos devizas - ,,Mokomės bendrauti ir bendradarbiauti 8". Rugpjūčio 18-20 dienomis Zyplių dvare veikusioje stovykloje dalyvavo 30 aktyvių rajono jaunimo atstovų.. Stovyklos programa buvo įvairi: stovyklautojai pradėjo nuo susipažinimo, komandinių žaidimų, ekskursijos po Zyplių dvarą. Tai buvo iki pietų. O po pietų Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Vilma Mažeikaitė vedė šiaurietiško ėjimo užsiėmimą. Poilsio metu buvo žiūrimas filmas ,,Miestas", kuris jaunimui paliko gana didelį įspūdi. Na, o vakare stovyklautojai sulaukė svečių iš Kauno - atvyko lektorius Raimondas Vanagas, kuris skaitė jaunimui paskaitą tema: ,, Kas tas diskžokėjus ? ". Stovyklautojai ne tik susipažino su teorinėmis žiniomis, bet ir galėjo jas panaudoti praktiškai, nes lektorius buvo atsivežęs aparatūrą, tad kiekvienas norintis galėjo pabūti didžėjumi.

stovAntra stovyklos diena prasidėjo Gyčio Junevičiaus vedama paskaita apie jaunimo verslumą. Stovyklautojai sužinojo, ką reikia daryti, ko imtis ir kaip savo mintis ir idėjas realizuoti, norint pradėti verslą. Po pietų buvo lankomas Zanavykų muziejus, kuriame vyko ,,Duonos kelio" edukacija, po jos vyko graffiti piešimas, o pavakare atvyko instruktorė Daiva Piečaitytė, kuri pravedė stovyklautojams Juoko ir jogos jogą. Na, o vakare vyko gitaros skambesių vakaras. Paskutinę stovyklos dieną stovyklautojai dar žaidė komandinius žaidimus, aptarė stovyklavimo įspūdžius ir laimingi išsiskirstė namo.
Taip pat Lukšių bendruomenė kartu su Zanavykų muziejumi dalyvauja projekte "Eismo saugumas bendruomenėse 2014", tad laisvu nuo stovyklos metu vyko įvairios varžybos, per kurias buvo propaguojamas saugus eismas, taip pat buvo vedamos mini paskaitėlės apie eismo saugumą. Stovyklautojams buvo dalinamos šviesą atspindinčios priemonės.
Stovyklos projektą buvo finansavo Šakių rajono savivaldybė, tačiau jis nebūtų įvykęs be moralinės ir materialinės Lukšių bendruomenės pirmininko Sigito Bendoriaus paramos bei Lukšių seniūno Vido Cikano dėmesio. Už tai nuoširdų ačiū stovyklautojai taria organizatoriams ir rėmėjams.

 

Projekto vadovė Aistė Bakaitė

Joomla templates by a4joomla