Gegužės 23 d. įvyko kaimo kapelų festivalis „Muzikantų sambūris“. Tai jau tryliktas liaudiškos muzikos mėgėjų susitikimas Slavikuose. Šiemet žiūrovus linksmino net 5 kapelos:
Šakių kultūros centro Slavikų kaimo kapela (vad. Renata Baltrušaitienė);
Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyriaus kapela „Panemunys“ (vad. Vidas Mureika);
Vilkaviškio kultūros centro Pilviškių kultūros namų kaimo kapela „Pilvė“ (vad. Albinas Šlakaitis);
Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapela (vad. Sidonija Griškevičienė);
Kazlų Rūdos kultūros centro Būdos kultūros namų kapela „Vandupė“ (vad. Birutė Endriušienė).
Organizatoriai ir žiūrovai dėkingi už daugystę ir nuotaikingą muziką.
Renata Baltrušaitienė
Slavikų seniūnijos BC pirmininkė









