Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vizija NulisSiekiant „Vizijos nulis“ – nulio žūčių keliuose, praėjusį savaitgalį startavo iniciatyvos – #Segėk Atšvaitą ir #VairuodamasVairuok turas per Lietuvą. Turo pradžia rugpjūčio 29 d., buvo pažymėta Butkiškės kaimo bendruomenės švente, Butkiškės kaime (Raseinių r.).

Turo metu, organizatorių komanda ketina aplankyti dar 7 Lietuvos miestus ir kaimus. Kiekviename iš jų vyks šventiniai renginiai, kuriose žmonės turės galimybę dalyvauti iniciatyvų veiklose skatinančiose saugų eismą. Viena iš jų atšvaitų efektyvumo stendas, kurio pagalba, renginio dalyviai galės įsitikinti atšvaitų efektyvumu ir pamatys, kokie pavojai gresia nenaudojant šviesą atspindinčių elementų. Kita, ne mažiau svarbesnė veikla, vairuotojų reakcijos stendas, kuris suteiks galimybę savo kailiu išbandyti kokią neigiamą įtaką vairavimui daro naudojimasis telefonu ar apsvaigus nuo alkoholio.
Šių metų #Segėk Atšvaitą ir #VairuodamasVairuok turą globoja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.
„Vizijos nulis“ – nulio žūčių keliuose siekime kartu, – tokiu šūkiu turo organizatoriai kviečia eismo dalyvius atkreipti dėmesį į esamą situaciją ir prisidėti prie avaringumo Lietuvos keliuose ir gatvėse mažinimo. Turas – tai proga ne tik padėkoti pavyzdingiems eismo dalyviams, bet siekiančius to supažindinti su „Vizijos nulis“ misija ir pakviesti prisijungti prie gausios pavyzdingų eismo dalyvių šeimos. Dažnas pavyzdingas eismo dalyvis, elgdamasis kelyje atsakingai, gerbiantis kitus, tai atlieka jausdamas eismo dalyvio pareigą, tačiau nustemba sužinojęs, kad atsakingo pavyzdžio kelyje rodymas, iš tiesų yra milžiniškas indėlis žūčių keliuose mažinimui.
Iniciatorius - Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.
Organizatorius - Vizija NULIS Akademija
Globėja - Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Plačiau apie renginį:
https://www.facebook.com/eismosaugumasbendruomenese/posts/2611757575753653

LKBS informacija

Joomla templates by a4joomla