Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Klebono kun. lauktuvėsVisą gruodžio mėnesį tęsiasi Adventas – tai prieškalėdinis susikaupimo, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulinės šventės – Kalėdų. Todėl gruodžio 7-osios dienos pavakare panoviečiai rinkosi į Panovių bendruomenės namus, kuriuose vyko advento popietė „Gerumu sušildyti“.
Jaukioje, ramioje, žvakėmis papuoštoje aplinkoje renginio dalyviai susitiko su Slavikų parapijos klebonu kun. Donatu Rolskiu, jo apsilankymas bendruomeniečių susitikimą užpildė jaukia sakralumo šviesa ir visų jautraus bendravimo šiluma. Tačiau atvažiavo ne tuščiomis rankomis - į susitikimą atvežė kalėdaičių ir suteikė galimybę garbaus amžiaus senjorams jų įsigyti.
Ne vienam susitikime dalyvavusiam pasakyti klebono žodžiai apie dvasinio apsivalymo svarbą pasiliko atmintyje. Juk adventas - tinkamiausias metas atlikti savo veiksmų ir minčių autoanalizę. Juk Kalėdos - tai metų virsmo šventė. Dvasinio ir fizinio virsmo. Žengdami per šį slenkstį, įvertiname tai, kas jau buvo, ir gražias viltis apie ateities siekius. Savo kalboje klebonas kun. palinkėjo meilės, atjautos, kurios labai reikia visiems žmonėms. Akcentavo, kaip labai svarbu šeimoje aptarti dienos sėkmes ir rūpesčius, planuoti ateitį, pažvelgti vieni kitiems į akis ir linkėti gražių, prasmingų, ramių ateinančių dienų.

Dalyviai su saugaus eismo priemonėmisRenginio vedėjai Lina Viliūšienė ir bendruomenės centro pirmininkas Bernardinas Vainius priminė Advento tradicijas, simboliką, adventinio vainiko ir žvakių reikšmę bei prasmę.
Kudirkos Naumiesčio kultūros centro vokalinis tercetas (vadovė Aušra Ubartaitė) atliko sakralines giesmes ir adventinio laikotarpio dainas. Su renginio dalyviais nuskambėjo ir bendra adventinė daina „Oi, atvažiuoja šventa Kalėda“.
Malonus popietės momentas – adventinės vaišės, kurių metu žmonės vaišinosi arbatėle ir saldumynais. Bet vaišės vyko gitaros skambesio fone ir senovinių melodijų vinguriavime. Visiems toks nuoširdus, šiltas bendravimas labai patiko ir buvome dėkingi atlikėjams už padovanotą džiugią nuotaiką.
Bendruomenietė Vilija Išganaitienė pateikė siurprizą – šventiškos aplinkos pasipuošimui visiems dalyviams padovanojo savo karpytų snaigių rinkinėlius.
Panovių bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Todėl projekto vadovė Virginija Gylienė renginio dalyviams priminė, kaip būti saugiems kelyje. O kad taip tikrai būtų, padalino dovanų: saugos liemenių, atšvaitų ant rankų, taip pat įvairios literatūros apie saugumą kelyje. Ji priminė, kad kelyje ypač tamsiuoju paros metu būtume matomi ir saugiai grįžtume į namus.
Greitai prabėgo laikas, bendruomeniečiai pasidžiaugė renginių gausa, kuri laukia kalėdiniu laikotarpiu: Kalėdų senelio dirbtuvių veikla, miestelio eglutės puošimu ir uždegimu, susitikimais su Kalėdų seneliu, gražiausiai papuoštos sodybos konkursu.

Irena Jurkšienė, BC pirmininko pavaduotoja

Adventinės popietės akimirkos Popietės dalyvės 

Skamba sakralinės giesmėsĮteikiamos saugaus eismo knygelės

Joomla templates by a4joomla