Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Renginio dalyviai„Kai mūsų šalies keliuose tiek daug skaudžių nelaimių, mirčių, nori nenori klausi, ką mes darome ne taip ? Kodėl reikia skelbti dar vieną karą – karą karui keliuose ? Keisti ir paradoksų kupini esame mes, žmonės, - mušame todėl, kad mylime. Kariaujame už taiką. Dirbame, kad galėtume pailsėti. Žudome, kad išgyventume. Viena aišku: nelaimių priežastys slypi ne staigiame kelio vingyje, ne slidžiame kelyje, ne techninėje mašinos būklėje, o mūsų galvose. “(kun. teol. lic. Vilius Viktoravičius).
Dešimtį metų Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ nariai dalyvauja Automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“. Pagrindinis konkurso tikslas - propaguoti visų eismo dalyvių kultūrą. 2019 metais pagrindiniai konkurso dalyviai buvo Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro ugdytiniai, neįgaliųjų dienos centro lankytojai, Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos moksleiviai bei priešmokyklinio/ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai ir jų tėveliai. Pravesti devyni renginiai, akcijos, susitikimai. Idealu tai, kad įgyvendinant projektą eismo saugumo temos gvildenamos pradedant nuo pačių mažiausiųjų, vaikų darželio vaikučių. Tikimės, kad jaunoji karta saugaus eismo taisykles įsisavins pilnai ir tai taps įpročiu. Lapkričio 15 dieną vyko baigiamasis konkurso renginys. Jame buvo pristatytos konkurso veiklos, vėl prisiminta kaip teisingai dėvėti atšvaitus, kada dėvėti šviesą atspindinčią liemenę, tylos minute pagerbti žuvusieji eismo įvykiuose, nes trečiais lapkričio sekmadienis yra Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose paminėjimo diena. Kadangi lapkričio 15-oji minima kaip tolerancijos diena, mažieji renginio dalyviai padovanojo vyresniesiems tolerancijos rankytes ir išraiškingai padeklamavo eilėraštukų. Planuotos veiklos įgyvendintos, padėkota tiems, kurie neabejingi ir kasmet prisideda prie elgesio kultūros saugaus eismo srityje propagavimo. Linkime visiems būti atidiems ir saugiai grįžti į namus.

G.Žilinskienė, Gelgaudiškis

 

Renginio organizatorės Žuvusiems kelyje

Joomla templates by a4joomla