Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Lik sveika vasarėleŠeštadienį, kai saulutė nerudeniškai dosniai dalijo savo spindulius, Girėnų bendruomenės sporto aikštelėje vaikai ir jų tėveliai palydėjo vasarą. Tai tradicinė sporto šventė „Lik sveika, vasarėle“, kurios pagrindinis organizatorius yra sporto entuziastas Juozas Jonuška. Dalyvių galėjo būti ir daugiau. Tačiau džiugina tai, kad daugelį vaikučių atlydėjo jų tėveliai, kurie prieš 20-30 metų patys dalyvaudavo tokioje šventėje.
Skambant vaikiškoms melodijoms šventę pradėjo Šakių Policijos pareigūnė, Girėnų bendruomenės narė Aušra Mockevičiūtė. Ji dalyvaujančius supažindino su saugaus eismo svarbiausiomis taisyklėmis pėstiesiems ir dviratininkams. Suprantamai paaiškino, kaip saugiai elgtis gatvėje, perėjose, sankryžose, kad sėkmingai nueiti į mokyklą ir grįžti namo. Varžybų dalyviai gavo šviesą atspindinčias liemenes, mažiesiems įteikti atšvaitai, o tėvai – krepšius su šviesą atspindinčiomis juostomis. Po to prasidėjo sportinės rungtys.

Lik sveika vasarėle 1Daugiausiai dėmesio ir entuziazmo sukėlė duatlono rungtis. Joje dalyviai važiavo dviračiu 600 metrų ir bėgo 300 metrų. Tai greičio ir ištvermės reikalaujanti rungtis. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi Linui Vizgirdai, distanciją įveikusiam per 3 min. 06.31 sekundės. Nepilna sekunde nuo jo atsiliko ir užėmė antrą vietą Mykolas Jakštys.
Baudų mėtymo rungtyje pirmas buvo Tadas Gruzdaitis, įmetęs 7 kartus iš dešimties. Porą metimų mažiau pataikė Jokūbas Sadauskas. Šioje rungtyje dalyvavo ir tėčiai. Nugalėtoju tapo Robertas Jakaitis - 6 iš dešimties. Toliausiai kimštinį kamuolį numetė Benas Jakštys (6,40 m). Tėvelių grupėje vėlgi sekėsi Robertui Jakaičiui.
Judriojoje estafetėje „Sodinu ir kasu bulves“ savo vikrumu nenugalimas buvo Tadas Gruzdaitis.
Po varžybų, kaip ir dera, taurėmis buvo apdovanoti kiekvienos rungties nugalėtojai ir prizininkai, o mažieji , kuriems rungtys buvo per sunkios , gavo atminimo medalius. Visi patenkinti ir nuotaikingi sėdo skanauti gaspadinių Angelės Jonuškienės, Onutės ir Loretos Mureikienių virtos sriubos.
Renginio metu buvo gera stebėti, kaip tėveliai aktyvina ir padeda savo vaikams, kaip juos moko būti draugiškais kitiems konkurentams. Aktyvi šventė baigėsi, tačiau apdovanojimai, patirtis ir įspūdžiai išliks ilgam.

Irena Šakįėnienė, Girėnų BC

Joomla templates by a4joomla