Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Girėnų jubiliejusBirželio 29 d. girėniškiai minėjo Girėnų kaimo 85-metį. Šią šventę organizavo Girėnų bendruomenė. Į kaimo šventę susirinko didžiulis girėniškių būrys. Puikus oras, gera nuotaika, todėl pasibuvimas, pabendravimas visiems buvo smagus. Šiemet sukanka 300 metų, kaip Kerėplių kaimas (dabar Girėnų) paminėtas rašytiniuose šaltiniuose. 1934 metais, žuvus S. Dariui ir S. Girėnui, Kerėpliai pavadinti Girėnais. Dar viena sukaktis - 20 metų Girėnų kaimo ąžuolynui, kuris pasodintas kartu su Šakių miesto 400 metų sukakties minėjimu. Todėl ir šventė vyko ąžuolyne, prie Girėnų ežero. Ši šventė buvo skirta Girėnų kaimo žmonėms, iš čia kilusiems, augusiems, gyvenusiems ir gyvenantiems. Buvo paminėti visi kaime gyvenę ir gyvenantys žmonės, o senoliai buvo apdovanoti ir atminimo dovanėlėmis. Šventę pradėjo Griškabūdžio kultūros centro pučiamųjų orkestras. Koncertuoti atvyko tercetas iš Pakražančio (Kelmės r.), Šakių Bibliotekos kūrėjų grupė Mėlynosios paukštės, Savo mamos poetės Birutės Danielienės eilėmis dainas atliko Arūnas Danielius, ištrauką iš V. Rimkevičiaus pjesės „Skulptorė“ vaidino Zanavyko teatro artistai. Grojo kaimo kapela iš Alksnėnų „Alksnė“ ir Girėnų muzikantai. Vaikučius įvairiais žaidimais užėmė Kakė Makė. Savo motociklų gausmu šventę drebino Girėnų Baikeriai, apie didžiulį puodą sukinėjosi Girėnų gaspadinės, kurios visus vaišino agurkų sriuba ir Girėnų gira.
Taip pat vyko ir saugaus eismo viktorina, kurioje dalyvavo nemažas būrys šventės dalyvių, atsakinėjo į klausimus saugaus eismo tema. Už teisingus atsakymus visi buvo apdovanoti knygelėmis, atšvaitais ir krepšiais.

Girėnų BC informacija

 

Girėnų jubiliejus1 Girėnų jubiliejus2 Girėnų jubiliejus3

Joomla templates by a4joomla