Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

04 1Kidulių bendruomenės centras „Vinkšnupis“ įgyvendino projektą ,,Laisvalaikio zonos ir vaikų žaidimo aikštelės įrengimas Kiduliuose‘‘. Projektas, kurio vertė 5772 Eur. buvo finansuojamas Žemės ūkio ministerijos ir Šakių rajono savivaldybės. Visos gautos lėšos buvo panaudotos žaidimų aikštelės ,,Tvirtovė‘‘ įsigijimui.
. Projektu buvo siekiama sukurti Kidulių bendruomenės centrui priklausančioje teritorijoje universalią poilsio ir laisvalaikio erdvę, kuri būtų pritaikyta vaikams, jaunimui ir jų tėvams aktyviai leisti laiką gryname ore, komunikuoti tarpusavyje, skatinti bendruomeniškumą.
Prie projekto rengimo ir įgyvendinimo prisidėjo Kidulių pagrindinė mokykla, kurioje nuo šių mokslo metų pradžios pradėjo veikti vaikų darželis. Džiaugiamės, kad visi įsigyti vaikų žaidimo įrenginiai sumontuoti bendruomenės centro teritorijoje. Čia jais galės naudotis darželio ir viso miestelio vaikai. Bendruomenės teritorija yra uždara ir todėl vaikai gali joje saugiau jaustis.
Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuojama talka aplinkos ir žemės tvarkymo darbams atlikti. Joje aktyviai dalyvavo darželinukų šeimos ir kiti bendruomenės nariai: Mantas Kriaučiūnas, Marius Martišauskas, Mykolas Birštonas, Arūnas Malinauskas, Deividas Malinauskas, Aidas Stankaitis, Donatas Žilaitis.
Tikime, kad žaidimų aikštelė bendruomenei atneš daug džiaugsmo ir bus nauja kartų susibūrimo vieta.

Martynas Mockevičius, Kidulių“Vinkšnupio“ BC pirmininkas

 

zemes ukio ministerija

01 1 03 1 02 1

 

Joomla templates by a4joomla