Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Mūsų bendruomenės centras baigė įgyvendinti Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą „Viešosios erdvės priežiūra" Nr.NPKB-20-V-521 pagal 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams".
Bendra projekto vertė yra 5617,90 Eur, iš jų 4999,93 Eur Valstybės biudžeto lėšos ir 617,97 Eur - Šakių r. savivaldybės lėšos.
Visi žinome, kad sportas gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, ugdo ištvermę, stiprina imunitetą, dailina kūno linijas, teigiamai veikia nuotaiką, be to, yra puikus ir sveikas būdas leisti laisvalaikiui. Mintis ir noras įsirengti žaidimų erdvę šalia krepšinio aikštelės kilo seniai.
2017 metais įgyvendindami projektą „Laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas Briedžiuose“ įrengėme vaikų žaidimų aikštelę su bokšteliais ir su nerūdijančio plieno čiuožykla, radialiniu užlipimu su virve, virvinėmis kopėčiomis bei gimnastikos žiedais taip pat dvivietėmis sūpuoklėmis. Ji tenkina ir pačių mažiausių, ir mokyklinio amžiaus vaikų poreikius, nes šie įrenginiai skirti vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus.

Susitikimo su visuomene metu išryškėjo poreikis sporto bazės sukūrimui lauke. 2018 metais buvo pastatyta lauko gimnastikos įrenginiai ir balansavimo rąstas bei lauko treniruokliai. Šie įrenginiai buvo skiriami visų amžiaus grupių žmonėms.
Už projekto „Viešosios erdvės priežiūra" skirtas lėšas įsigyta ir Bizierių kaimo Lietuvos Šimtmečio parkelyje sumontuota 7 lauko treniruokliai. Šis treniruoklių kompleksas parinktas taip, kad būtų lavinamos visos raumenų grupės. Sumontuoti įrenginiai yra nerūdijantys ir atsparūs atmosferos pokyčiams. Taip pat įsigytas žvirgždas lauko treniruoklių aikštelių padengimui ir šešių vietų dviračių stovas.
Įsigyti įrengimai pasitarnaus ir aktyviai gyvenančių vyresnių žmonių grupei bei bendruomenės jaunimui. Projekto metu sukurtos infrastruktūros ir įsigyto turto rezultatais pasinaudos daugiau kaip 200 įvairaus amžiaus bendruomeniečių.

Dalija Černeckienė, bendruomenės centro pirmininkė ir projekto vadovė

zemes ukio ministerija

01 03 04

Joomla templates by a4joomla