Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Lukšių bendruomenės centras džiaugiasi, kad sugebėjo, palyginus už mažą pinigų sumą, atlikti didelius ir kilnius darbus, kad pinigai buvo nukreipti į atokesnį Lukšių seniūnijos kampelį, ten, kur labiausiai „skauda“.
Bendruomenės centras pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" baigė įgyvendinti „Plynių gatvės ir žaidimų aikštelės apšvietimas" projektą.
Projekto vadovas - Lukšių bendruomenės centro pirmininkas Sigitas Bendorius. O paraišką parengė ir visas su projektu susijusias veiklas derino BC tarybos narė Lina Varnauskienė. Projekte numatytiems darbams vadovavo Lukšių seniūnas, BC tarybos narys Vidas Cikana. Visus tuos darbus atliko Lukšių seniūnijos darbuotojai, UAB „Undraitis ir Ko", Plynių kaimo gyventojai - savanoriai. Projekto buhalterinę apskaitą vykdė ir už su projektu susijusias veiklas atsiskaitė Lukšių BC tarybos narė Rima Bendorienė.
Projektui buvo skirta valstybės biudžeto lėšų suma - 1491,00 Eur. Projekto finansavimo šaltinis - Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Įgyvendintus projekte numatytus tikslus Plynių kaimo pagrindinėje gatvėje ir prie žaidimų aikštelės buvo įrengta elektros kabelinė oro linija: ant dvylikos stulpų su atramomis sumontuoti šviestuvai, įrengtas elektros apskaitos skydas. Atlikus įvardintus darbus, pagerėjo Plynių kaimo gyventojų gyvenimo kokybė. Dabar žmonės gali saugiau keliauti, padidėjo namų turto saugumas, jaunimas gali ilgiau sportuoti žaidimų aikštelėje. Projekto įgyvendinimas buvo skirtas Plynių kaimo gyventojams, tame tarpe vaikams ir jaunimui bei vyresnio amžiaus žmonėms.
Ir ateityje numatoma, pagal finansines galimybes, tęsti projekte pradėtas veiklas - plėsti Plynių kaimo apšvietimo tinklą.
Bet čia dar ne viskas. Kaip sakoma, kad geri darbai nelieka nepastebėti ir vienas gerai atliktas darbas, skatina daryti kitus kilnius darbus. Taip atsitiko ir Plyniuose. Lukšių seniūnas Vidas Cikana, įsisukęs į darbų sūkurį, sukūrė ir su Lukšių seniūnijos darbuotojais pastatė - padovanojo Plyniams nuostabų Plynių kaimo simbolinį ženklą „PLYNIAI“. Mes ir Plynių krašto žmonės džiaugiamės ir kviečiame Jus pasigrožėti.

Rima Bendorienė, Lukšių BC

Plyniai 1 Plyniai 2 Plyniai 3

Joomla templates by a4joomla