Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

safe imageLietuva garsėja savitomis unikaliomis asmenybėmis, kurios savo iškiliais darbais prilygsta Lietuvos aukso ‒ brangiausio jos mineralo ‒ gintaro spindėjimui. O tie darbai patvirtinami unikaliais projektų uždaviniais, kurių įgyvendinimas atneša į mūsų kaimus ir miestelius daugelį puikių pokyčių. Liaudies patarlė sako, kad ,,ne šventieji puodus lipdo“. Už visokio darbo turi būti žmogaus protas ir ryžtas. Ir čia svarbūs projektų kūrėjai ir jų vykdytojai. Tai jie konkrečiais darbais prisideda prie Lietuvos žemės ūkio kilimo, prie ekonominio ir kultūrinio šalies gyvenimo pokyčių. Sėkmingai vykdomi Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (toliau - KPP) projektai yra garantinis pamatas, kuriant šių dienų ir ateities kartų gerovę. Juk kaime gyventi gera tada, kai jo gerove rūpinasi patys tos vietovės gyventojai. Projektinės galimybės yra tik priemonė, tiesa, labai reikšminga, tą gerovę pasiekti trumpiausiu keliu. Tie žmonės ‒ tai Krašto Auksas.
Projekto idėja - skirta viešinti KPP sėkmingiausius projektus, kurie tarsi ilgaamžis Lietuvos auksas garsina ir puošia mūsų valstybę. Krašto auksas tai mūsų pradžių pradžios, senovės ir dabarties saugotojas bei simbolis, tai - Lietuvos Gintaras. Lietuvai tai labiausiai tinkamas akmuo, nes formuojasi ir gyvena toje pačioje aplinkoje kaip ir mes. Gintaras suteikia kūrybiškumo, neša sėkmę ir ramybę. Šios visos savybės bei epitetai nusako ir KPP projektų vykdytojų originalumą, kūrybiškumą, pasišventimą Lietuvos kraštui. Sėkmingai vykdoma veikla tarsi gintaro luitai formuojasi ir spindi mūsų krašte.
Greta kitų apskričių kandidatų apdovanojimams "Krašto auksas" skelbiami ir Marijampolės apskrities kandidatai. Tarp jų taip pat yra ir Šakių rajono dviejų bendruomenių projektai: „Kūrybinė stovykla Briedžių krašto jaunimui ir vietos gyventojams“ ir „Griškabūdžio miestelio kultūros savitumo išsaugojimas“.
Balsuodami palaikykime savo kandidatus apdovanojimuose "Krašto auksas", siekiant išrinkti geriausius Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos įgyvendintojus.
Balsavimas vyksta:
https://www.facebook.com/pages/category/Product-Service/Krašto-auksas-102726357846545/  

Paruošta pagal LKBS informaciją

Joomla templates by a4joomla