Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Mes mėgstame žvejotITokia masinanti veikla subūrė Girėnų bendruomenės jaunimą išmėginti sėkmę žvejybos čempionate.
Žvejyba – tai ne šiaip koks žaidimas, jos sėkmės niekada nenuspėsi.Čia laimi kantriausi ir ištvermingiausi.
Kartu su savo palaikymo komandomis, atvyko į žvejybos čempionatą atvyko visi jo dalyviai. Organizatoriai buvo Girėnų bendruomenės centras ir partneris VšĮ „Motorsport LT“. Varžybų rėmėjas - Juozo Delnevičiaus įmonė. Nemažas būrys žvejų išsirikiavo Valiulių tvenkinio pakrantėje. Dalyvių amžius nuo 8 iki 14 metų. VšĮ „Motorsport LT“ atstovui R. Mureikai sukomandavus, varžybų dalyviai stojo į savo sekcijas ir pradėjo žūklauti. Pirmoji žuvis užkibo ant Martyno Petkaus meškerės kabliuko. Daugiausiai žuvies sugavo Liutauras Mureika. Iš dalyvavusių mergaičių labiausiai pasisekė Viltei Gražinskaitei.
Visi trys prizininkai ir dalyviai atitinkamai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, taurėmis ir medaliais. Žinoma, kaip visada, pasidrūtinome Mureikų šeimos išvirta skania sriuba.

Irena Sakalauskienė, Girėnų BC pirmininkė

 

Būna ir didesnių Geriausi žvejai Prizai laukia nugalėtojų

 

Joomla templates by a4joomla