Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Kasmet trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Ši diena minima nuo 2005 metų. Ją minėtina diena paskelbė Jungtinės Tautos bei Pasaulio sveikatos organizacija. Ši atminimo diena skiriama atkreipti visuomenės dėmesį į kelių eismo įvykių aukų praradimus ir kančią. Tai taip gera proga dirbantiems prevencinį darbą, siekiant išvengti eismo įvykių ir užtikrinti reikiamą atsaką, kalbėti apie didžiulį mirčių ir sužalojimų kelių eismo įvykiuose poveikio mastą bei neatidėliotiną poreikį veikti.
Pagal žuvusių žmonių skaičių, tenkantį vienam milijonui gyventojų, Lietuva užima vieną iš pirmaujančių vietų tarp Europos šalių.Iki šių metų lapkričio 16 dienos Lietuvos keliuose ir gatvėse žuvo 150 žmonių. Tai yra 7,41 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu.

02

Lakpričio 18 d. Slavikų parapijos Šv. Onos bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios ne tik parapijiečiams, bet ir Pasaulinei dienai žuvusiems eismo įvykiuose atminti.
Po Šv. Mišių buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“, kuriame dalyvauja Slavikų seniūnijos bendruomenės centras. Linkint saugiai elgtis ir jaustis keliuose, parapijiečiams dalinome šviesą atspindinčias priemones.
Norėdami išvengti eismo įvykių, tiek pėstieji, tiek transporto priemonių vairuotojai turėtų elgtis atsakingiau. Pėstieji turėtų pasirūpinti atšvaitais, žibintuvėliais ar kitais šviesą atspindinčiais elementais, judėti pėsčiųjų takais, jei jų nėra – kelkraščiais prieš automobilių judėjimo kryptį, eiti per kelią ar gatvę tik įsitikinus, kad tai daryti yra saugu. Vairuotojai turėtų būti atidesni, atsižvelgti į oro ir eismo sąlygas – pasirinkti saugų greitį, kad spėtų laiku sustabdyti transporto priemonę

Slavikų sen. BC informacija

Joomla templates by a4joomla