Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

DSC09909Visi be išimties esame eismo dalyviai. Saugaus eismo taisyklių turime laikytis be išimties visi – pėstieji, automobilių, dviračių, paspirtukų ir kitų transporto priemonių vairuotojai. Keliautojų ir vairuotojų diena – nuo 2009-ųjų minima, Lietuvos vyskupų konferencijos paskelbta diena, kurios tikslas – priminti visiems, apie pagarbą ir lygiateisiškumą jaustis saugiais kelyje.
Rudenį ir žiemą daugiausiai problemų sukelia pėstieji, dažniausiai – senjorai, nesuprantantys, jog atšvaitai yra būtini. Taip pat – netaisyklingai atšvaitūs nešiojantys žmonės. Prie sparčiai augančių problemų galima priskirti telefonų naudojimą, kuris itin blaško ne tik vairuotojų, tačiau ir pėsčiųjų dėmesį ir yra viena dažnesnių nelaimių kelyje priežasčių. Na, o opiausiomis temomis vis dar išlieka saugos diržų nesegėjimas keliaujant automobilio gale bei leistino greičio viršijimas.
Girėniškiai kartu su policijos pareigūnais minėjo Vairuotojų ir keliautojų dieną. Stabdė automobilius, dalino lankstinukus, vaikučių piešinukus apie saugų eismą ir linkėjo visiems vairuotojams saugiai važinėti, saugoti pėsčiuosius, dviratininkus.

Girėnų BC informacija

 

DSC09929

Joomla templates by a4joomla