Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Jau nemažai metų Šakių ,,Varpo“ mokykla ir Zanavykų krašto muziejus vykdo bendras edukacines veiklas, skirtas įvairaus amžiaus jaunimui ir vaikams. Pagrindiniai šių veiklų bruožai, kad jos visada būtų teminės, kad turėtų konkretų tikslą, kad kuo plačiau išnaudotų to tikslo siekimo galimybes.
Spalio 9 - 14 dienomis Šakių „Varpo“ mokykloje vyko tradicinės meno dienos. Šiemet jos buvo rengiamos jau devynioliktą kartą. Jų metu kiekvieną dieną skirtingų klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse pamokose. Šias pamokas vedė mokyklos mokytojai ir kviestiniai svečiai, todėl toks metodas labiau žadino jose dalyvaujančiųjų žingeidumą ir - reikia tikėtis - giliau įsirašė į atmintį. Be to Zanavykų krašto muziejaus darbuotojos šiais metais į kūrybines dirbtuves pakvietė ,,Varpo“ mokyklos 6A klasės mokinius. Jie kūrė palankaus vėjo malūnėlius ir tai buvo puiki meninio lavinimo ir fizinio darbo įgūdžių stiprinimo treniruotė. Mielas ir jos rezultatas: spalvingi mokinių darbai papuošė mokyklą.

01Tačiau, tai ne vienas dviejų įstaigų bendradarbiavimo pavyzdys, nes Šakių „Varpo“ mokykla ir muziejus dalyvauja saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse – 2017“. Jį vykdo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Lietuvos Respublikps susisiekimo ministerijos. Mokyklos direktorius ir muziejaus darbuotojos vykdė projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ akciją. Pagrindinis akcijos moto - linkėjimas mokiniams būti matomiems kelyje ir gatvėje. Renginio metu buvo dalinamos šviesą atspindinčios saugaus eismo priemonės.

Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė

Joomla templates by a4joomla