Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

04Naujieji mokslo metai jau tvirtai žingsniuoja į pirmuosius savo veiklų horizontus. Šis žygis, kaip visur, taip ir Šakių ,,Varpo“ mokykloje prasidėjo rugsėjo 1-ąją. Ta diena buvo skirta atverti ne tik savo energingos gyvybės-mokinių laukiančių klasių duris, bet ir prisiliesti prie svarbių moralinių ir dalykinių vertybių. Juk mokykla – asmenybės ugdymo ir formavimo institucija, ir jos darbo tiksluose bei uždaviniuose turi sutilpti visa, kas jaunam žmogui ties tiesų kelią į jo būsimas dienas.
Šiuos mokslo metus Varpo mokyklos moksleiviai pradėjo mišiomis Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Po ceremonijos bažnyčioje moksleiviai, mokytojai, tėveliai rinkosi į nuotaikingą Mokslo ir žinių dienos šventę, kuri vyko mokyklos kieme.

Šakių „Varpo“ mokykla dalyvauja saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse - 2017“, kurį vykdo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerija. Neatsitiktinai jau per pirmąją pamoką pradinukams buvo kalbama apie saugų kelią į mokyklą, gražų ir atsakingą elgesį gatvėje, dalijamos saugaus eismo priemonės. Mokyklos direktorius akcentavo, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog saugiu eismu mūsų šalyje rūpinamasi, paieškojus galima rasti apsčiai informacijos. Tačiau kad užbėgtume nelaimei už akių, turime patys prisiminti ir jaunimui laikas nuo laiko priminti, kad daugeliu atvejų patys esame atsakingi už savo saugumą.
Be abejo, mokykloje apie eismo saugumą bus kalbama daug kartų, tačiau tai yra toks jautrus dalykas ir todėl puiku, kad varpiečiai jį taip korektiškai akcentavo jau Pirmąją mokslo metų dieną.

Rima Vasaitienė, Zanavykų muziejaus direktorė

Joomla templates by a4joomla