Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Tradiciškai, pasibaigus vasarai ir nuskambėjus Mokslo ir žinių dienos skambučiui, pirmąjį rudens šeštadienį, Girėnuose vyksta vaikų sporto šventė „Lik sveika, vasarėle“. Taip ir šiais metais, rugsėjo 2-ąją girėniškiai vaikai rinkosi bendruomenės laisvalaikio salėje, kur juos pasitiko ir pasveikino renginio organizatorius Juozas Jonuška ir bendruomenės pirmininkė Irena Sakalauskienė. Nors pabjuręs oras šiek tiek pakoregavo varžybų vietą ir rungtis, tačiau tai nesugadino dalyvių nuotaikos ir noro laimėti. Varžybų dalyviai rungėsi judriojoje estafetėje, „Buratino“ rugtyje, baudų mėtyme. Absoliučiais varžybų nugalėtojais buvo išrinkti septynmetis Vainoras Mažeika ir aštuonmetė Dovilė Lionaitė. Taip pat puikiai „Buratino“ rungtyje pasirodė Tadas Gruzdaitis ir Liutauras Mureika, nemažai baudų sumėtė Linas Vizgirda ir Marta Gruzdaitytė, estafetėje pasižymėjo Eglė Bakanevičiūtė. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, įsigytais iš projekto „Sportuojanti Girėnų bendruomenė“ lėšų, o taip pat ir šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir knygutės apie saugų eismą. Kaip gi girėniškių susibūrimai be šeimininkių vaišių! Šį kartą visi mažieji ir suaugę dalyviai buvo pamaitinti skania pupiene.
Už pagalbą organizuojant šventę dėkojame VĮ “Marijampolės regiono keliai“, garso ir muzikos režisieriui Antanui Sperauskui bei šauniosioms gaspadinėms Eugenijai Jonuškienei ir Genovaitei Sperauskienei.

Aušra Mockevičiūtė, Girėnų BC

Joomla templates by a4joomla