Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Nuo 2005 m. Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su seniūnija, aktyviais gyventojais, jaunimu prižiūri prieigą prie Šešupės – vietą, kurioje laisvalaikį leidžia ne tik vietiniai, bet ir svečiai iš viso rajono. Dažnai šioje vietoje – Slavikų „pliaže“ - baigiamas vandens turizmo baidarėmis maršrutas.
Jau tradicija tapo Atvirosios tinklinio varžybos, kurias slavikiečiai organizuoja vasaros sezono uždarymui. Tą dieną „pliažas“ bruzdėjo, lyg iš tikrųjų būtų vasaros uždarymas, tikrąją to žodžio prasme: kas gimtadienius ruošėsi švęsti, kas sportavo, kas baidarėmis plaukė, kas džiaugėsi paskutiniais karštais saulės spinduliais.
Šiemet tinklinio varžybose dalyvavo 5 komandos: dvi iš Lukšių, po vieną iš Šakių, Gelgaudiškio ir Jurbarko. Nors komandų buvo ne per daugiausiai, tačiau, komandų sutarimu, varžybos užtruko net 4 val. Tai įrodė, kad į varžybas atvyko tikri tinklinio aistruoliai. Dėkingi esame visiems, kas padėjo teisėjauti varžyboms – labiausiai lukšiečiams Laimiui Linertui ir Ugnei Batulevičiūtei.

Šios varžybos yra dalis Slavikų seniūnijos bendruomenės centro projekto „Iniciatyvus jaunimas – bendruomenės ateitis 2017“, kuris finansuotas iš Šakių rajono savivaldybės jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų finansavimo programos. Taip buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“, kuriame jau ketvirti metai dalyvauja mūsų bendruomenės centras.
Jau net nė ne keista, kad varžybų nugalėtojais tapo lukšiečiai, komandos „Pavėsis“ nariai: Ugnė ir Gabija Batulevičiūtės, Karolis Vilimaitis, Laimis Linertas. Antrąją vietą užėmė jurbarkiečiai – „Ein geryn“ nariai: Evaldas Žimaila, Mindaugas Sūdžius, Egidijus Stulginskas. Tretieji liko gelgaudiškiečiai: Edgaras Damkus, Saulius Abromaitis, Ignas Žilinskas ir Marius Jakas.
Norisi pasidžiaugti, kad varžybose susitiko tikri tinklinio sporto mėgėjai, kuriose vyravo ir komandinis darbas, ir bendruomeniškumas.

Projekto vadovė Renata Baltrušaitienė

Joomla templates by a4joomla