Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

04Rugpjūčio 15-ąją prie Valiulių ežero rinkosi aktyvų laisvalaikį mėgstantys girėniškiai ir svečiai - vyko mažojo triatlono varžybos. Po ilgos pertraukos atgaivintos varžybos organizuojamos jau antrus metus. Šį kartą prie pagrindinių renginio organizatorių Girėnų bendruomenės prisidėjo ir Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras. Nors ir buvo tikėtasi didesnio dalyvių skaičiaus, tačiau varžybose netrūko puikių akimirkų bei sportinio jaudulio. Triatlono dalyviai varžėsi 400 m plaukime, važiuodami 15 km distanciją dviračiu ir 6 km bėgdami ežero pakrante. Jaunimo grupėje jau antrus metus nugalėjo Marius Pavalkis, kuris taip pat buvo pripažintas ir absoliučiu šių varžybų nugalėtoju. Jis visą trasą įveikė per 5 min. 30 s. Antru liko Donatas Matuza, trečią vietą užėmė Evaldas Jakas. Vyrų grupėje geriausiai sekėsi Tomui Butkui ir Erikui Kazlauskui. Kurie didžiąją varžybų trasos dalį laikėsi kartu ir tik bėgimo pabaigoje į priekį išsiveržė Tomas Butkus. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, įsigytais iš Kūno kultūros ir sporto departamento finansuojamo projekto „Sportuojanti Girėnų bendruomenė“. Girėnų bendruomenės nariai, propaguojantys saugų eismą, visiems varžybų dalyviams įteikė liemenes su šviesą atspindinčiais elementais ir palinkėjo būti saugiems kelyje ir saugoti kitus. Po varžybų, tradiciškai kaip ir kitų renginių metu, visus varžybų dalyvius ir sirgalius troškiniu vaišino girėniškės šeimininkės.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo ir Šakių rajono policijos pareigūnams, padėjusiems užtikrinti triatlono dalyvių saugumą važiuojant judriu Jurbarkas-Šakiai-Pilviškiai keliu. 

Aušra Mockevičiūtė, Girėnų BC

 

01 02 03

Joomla templates by a4joomla