Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Zanavykų muziejus parengė paraišką Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos projektui „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ Bendruomenių susivienijimo grupėje, vienijančioje 6 bendruomenes, viena tarp jų yra ir Kriūkų bendruomenės centras. Šis susivienijimas - tai sklandus ir gražus bendradarbiavimo pavyzdys vardan bendro tikslo - aktyviai rūpintis eismo saugumu, organizuojant įvairius švietėjiško pobūdžio renginius. Liepos 29 d., kaip ir kasmet miestelio šventės metu, Kriūkų bendruomenės centras visus sukvietė į miestelio Sporto šventę "Sportuoju aktyviai - gyvenu sveikai". Nuo ankstyvo ryto vyko įvairios sporto rungtys. Pirmieji į aikštę išbėgo futbolininkai. Šiose varžybose dalyvavo penkios komandos iš įvairių Lietuvos vietų: Kriūkų, Šakių, Kauno, Seredžiaus, Vilniaus. Tai buvo futbolo šventė ne tik žaidėjams, bet ir sirgaliams. Čempionų titulą apgynė kriūkiečiai (FK KRIŪKAI), antrieji - Seimo ,,Senatoriai", tretieji – Šakių ,,Sparta". Varžybos 2x2 vyko tinklinio aikštėje - mažieji smagiai ir entuziastingai žaidė žaidimus, rungtyniavo linksmose estafetėse. Visi norintys jėgas išbandė smiginio ir žolės riedulio rungtyse. Dalyviai buvo apdovanoti ir saugaus eismo priemonėmis.

03Nuoširdžiai dėkojame partneriams (Šakių r. Visuomenės sveikatos biurui, Kriūkų mokyklai-daugiafunkciam centrui) ir rėmėjams (UAB ,,Agrolina", Seimo nariui M. Basčiui) bei visiems, kurie talkino įgyvendinant saugaus eismo bei sveikatingumo ugdymo projektą ir savo gražiais pavyzdžiais stprina bendruomenę, kad būtų daugiau pagarbos, supratimo ir tikėjimo pokyčių nauda. Svarbiausia, kūrybingai ieško būdų, kaip į bendruomeninį judėjimą įtraukti naujus narius ir efektyviau prisidėti prie sveikos ir saugios aplinkos kūrimo.

Lilija Liutvinienė, Kriūkų BC pirmininkė

Joomla templates by a4joomla