Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Girėniškiai dviračių mėgėjai vasarą pradėjo aktyviai - jau trečiąjį kartą Girėnų sporto aikštelėje buvo organizuotos dviratininkų varžybos "Su dviračiu į vasarą”. Šio renginio organizatorė, bendruomenių pareigūnė ir Girėnų bendruomenės narė Aušra Mockevičiūtė džiaugėsi didele bendruomenės pagalba ir gan aktyviu narių dalyvavimu renginyje. Finansavimą bendruomenė šiam renginiui gavo iš Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės finansuoto projekto „Sportuojanti Girėnų bendruomenė“. Renginį vesti padėjo jaunieji policijos rėmėjai, prizais prisidėjo bendruomenių pareigūnė ir pati Girėnų bendruomenė, kuri propaguoja saugų eismą ir jau antrus metus dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“. Per dvi valandas išaiškinti 5 rungčių nugalėtojai. Pirmieji tarpusavyje varžėsi mažieji, iki 5 metų dviratininkai.

02Greičiausiai slalomo rungtį įveikė penkiametė Gerda Mažeikaitė, antra liko Gabija Diržiūtė, šiek tiek nuo mergaičių atsiliko Nojus Černauskas. Didžiausios kovos vyko dviračių vairavimo įgūdžių varžybose, kurios parengtos pagal jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų "Saugus ratas" figūras. 6-10 metų amžiaus grupėje jau antrus metus nugalėjo Justas Maksvytis, antru liko Linas Vizgirda, o trečiąją vietą užėmė Gustė Zavadzkytė. 11-16 metų grupėje taip pat antrus metus varžybose dalyvavęs Dominykas Drešeris, šiek tiek nuo jo atsiliko Justas Staugaitis ir Mykolas Vilkauskas. Pakankamai nelengva trasa pasirodė 17 ir vyresnių amžiaus grupės dalyviams, kurioje varžėsi gerokai vyresni dviratininkai. Pirmąją vietą užėmė ir geriausius dviračio vairavimo įgūdžius parodė praeitais metais trečiąją vietą užėmęs Arūnas Stankevičius, antruoju liko Robertas Jakaitis, trečias - Daivaras Sperauskas. Ne ką mažesnės aistros virė rungtyniaujant slalome tėveliams ir mamytėms su mažyliais vežimėliuose. Greičiausiai slalomo trasą su mažyle vežimėlyje ir pilnu vandens balionu rankose įveikė šakietis Donatas Matuza. Nuo jo šiek tiek atsiliko, tačiau saugiai finišavo Aušra Šakėnaitė, Ilona Diržiuvienė, o taip pat ir vienintelė rungtyje dalyvavusi močiutė Zina Mažeikienė. Kad varžybos neprailgtų, vaikai piešė piešinius saugaus eismo tema, suaugusieji sprendė Kelių eismo taisyklių testą, o bendruomenės pareigūnė žymėjo dviračius. Visi nugalėtojai apdovanoti diplomais ir prizais, prizinių vietų neužėmę renginio dalyviai buvo apdalinti atšvaitais, informaciniais lankstinukais apie dviratininkų pareigas. Renginio pabaigoje girėniškės moterys renginio dalyvius pavaišino skania, ant laužo virta rūgštynių sriuba.

Irena Sakalauskienė, Girėnų bendruomenės centro pirmininkė

Joomla templates by a4joomla