Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
02Apibendrinus jie pasirodė maždaug tokie: pagrindinis šventės akcentas – voratinklis. Jų, iš įvairiausių medžiagų ir įvairiausia technika pagamintų, galėtų būti nesuskaičiuojama galybė. Proga sujusti rankdarbių mėgėjoms ir meistrams savo išmonėms duoti valią ir kurti gražius stebuklus. Seniūnijos šventės teritorijoje bus įsiruošusios kiemelius ir juose jaukiai glausis kiekvienos seniūnijos atstovai, o kiemelio gaspadorių gaspadorius ar gaspadinė bus seniūnas ar seniūnė. Kiemelių simboliai - voratinkliai. Kiekvieno kiemelio – savitas ir savitai pristatytas. Kiemeliai dalyvaus voratinklių pristatymo konkurse ir komisijos bus išryškinta, kieno voras yra geriausias audėjas. Būtų labai malonu, kad visa šventės publika būtų pasipuošusi kokiu nors voratinkliu, tai būtų gražus šventės pagerbimas.
Kas per šventė būtų be rudens gėrybių vaišių ir kitų siurprizų? Vyriausias rajono gaspadorius gerb. J.Bertašius jau košei katilą šveičia. Kiemeliai , žinoma, ne už dyką, žada kokiais nors skanėstais ar dar kuo. prisivilioti. Jaunimas savo išmones demonstruos. Laukiama gražios koncertinės ir pramogines programos. Taigi džiaugsmo turėtų užtekti visiems – nuo vaiko iki garbaus senjoro. O pati šventė, tikime, pademonstruos gražų visų institucijų – rajono valdžios, seniūnijų ir bendruomenių – bendradarbiavimą.
Taigi – voratinklių ir geros nuotaikos !

Alberta-Natalija Dragūnaitienė, Sudargo BC pirmininkė

Joomla templates by a4joomla