Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

2018 m. gruodžio 13 d. priimtas Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas. Šis įstatymas nustato bendruomeninių organizacijų plėtros politikos formavimo ir įgyvendinimo principus, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų bendradarbiavimo su bendruomeninėmis organizacijomis ir kitas bendruomeninių organizacijų veiklos sąlygas, skatinančias bendruomeninių organizacijų plėtrą. Jis nereglamentuoja bendruomeninių organizacijų steigimo, valdymo, reorganizavimo, pertvarkymo ir likvidavimo.
Vadovaujantis šiuo įstatymu Šakių savivaldybėje sudaryta bendruomeninių organizacijų taryba ir patvirtinti veiklos nuostatai.
Savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba sudaryta savivaldybės tarybos sprendimu laikantis šio principo: ne daugiau kaip 1/2 šios tarybos narių sudaro savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai ir ne mažiau kaip 1/2 tarybos narių sudaro bendruomeninių organizacijų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovai. Savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos kadencijos trukmė yra 3 metai. Savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtį ir nuostatus patvirtinta savivaldybės taryboje. Šakių rajono bendruomenių centrų asociacija delegavo į tarybą šiuos atstovus: R.Bendorienę (Lukšiai), I.Puskunigienę (Lekėčiai), L.Auštrienę (Veršiai), M.Kantautą (Kudirkos Naumiestis). Bendruomeninių organizacijos tarybos pirmininku išrinktas asociacijos „Naumiestiečių sambūris“ pirmininkas Mindaugas Kantautas. Sveikiname su atsakingomis pareigomis ir linkime tinkamai atstovauti savivaldybės gyventojų viešuosius poreikius ir kitus svarbius reikalus.
Skaityti: XIII-1774 Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas (lrs.lt)

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla