Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

04Džiugu, kad bendruomeniečiai, negalintys dėl pandemijos COVID ‒19 būriuotis, šventes švenčia savo namų valdose. Juk ši didžioji nelaimė pasaulį prislėgė dar 2019 m. pabaigoje ir iki šiol nepavyksta ją sutramdyti. Tačiau gyvenimas neturi sustoti sąstingyje, jam nuolat reikia judesių. O judesiai ‒ tai ir darbas, ir mokslas, ir bendravimas, ir dvasinis atsipalaidavimas, ir dar daug daug kitų svarbių dalykų. Deja, dabar laisvai to daryti negalime, ir todėl gyventojams tenka ieškoti kitokių bendravimo ar savitarpio pagalbos išeičių.
Išradingumą ir aktyvumą nuolat pasitelkti mėgstantys girėniškiai greitai surado tinkamą būdą, kaip švęsti Lietuvos Valstybės dieną ‒ Vasario 16‒ąją, taip pat užgavėnes. Jaunimas ir Valentino dienos nepamiršo. Ir išsprendė visa tai paprastai, bet su veržliu užsidegimu. Sodybose suplevėsavo trispalvės vėliavos; langai į aplinką sužiuro meniškų karpinių ir kitokių grožybių akimis; šeimynų kiemuose kepė užgavėnių blynai. Taigi šventinės nuotaikos netrūko, nes net ir atskirtyje gyvenant jautėsi, kad aplinkoje plevena nuoširdžios bendrystės dvelksmas.

Girėnų BC informacija

 

01 Šventė Girėnuose02 03 

Joomla templates by a4joomla