Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai. Liepalotų kaimo BC „Tėviškė“ bendruomeniečiai šią svarbią datą, Lietuvos Valstybės gimtadienį, šiemet paminėjo kitaip. Tai nulėmė esanti pandemija šalyje, dėl kurios negalėjome būriuotis.
Džiugu, jog bendruomenėje gausu aktyvių vaikų, kurie namuose piešė piešinius tema „Aš myliu Lietuvą“. Jų piešiniais papuošėme BC „Tėviškė“ bendruomenės lauko estradą. Kiti bendruomenės nariai Lietuvos trispalvės motyvais papuošė mūsų bendruomenės langus. Nors ir buvome visi atskirai, tačiau sukurta aplinka privertė jaustis, jog esame čia, esame visi kartu. Tariu didelį AČIŪ mūsų aktyviausiems dailininkams: Evitai Lažauninkaitei, Ugniui Lažauninkui, Emiliui Naujokui, Aušrinei Balsevičiūtei.
Kartais reikia tiek nedaug, tik gerų norų, idėjų, susitelkimo. Nors minėjimas buvo kitoks, jis palietė kiekvieno širdį, ją sušildė, įkvėpė vilties šiuo sudėtingu metu.
Nuoširdus ačiū visiems darbais, žodžiais ar net mintimis prisidėjusiems prie Lietuvos gimtadienio paminėjimo mūsų bendruomenėje.

Alvyra Janavičienė, BC „Tėviškė“ pirmininkė

01 03 04 05

Joomla templates by a4joomla