Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Šiuo laikotarpiu, kada laiką leidžiame namuose ir negalime toliau išvykti, dažnai einame pasivaikščioti pėsčiomis. Aišku, labai dažnai draugiją mums palaiko mūsų uodeguotieji šeimos nariai. Visi suprantame atšvaitų ir kitų saugaus eismo priemonių su šviesą atspindinčiais elementais naudą, bet vis dar retas pagalvoja, kad tokios priemonės reikalingos ir mūsų augintiniams. Jų tamsiose ar blogai apšviestose gatvėse nesimato ir gali atsitikti skaudi nelaimė. Norėdami paskatinti Šakių rajono šuniukų augintojus, kurie rūpinasi ne tik savo keturkojo draugo sveikata, būstu, bet ir saugumu gatvėje, Šakių policijos komisariatas kartu su veterinarijos klinika „Vetmeda" skelbia fotonuotraukų konkursą „Mes saugūs - aš ir mano augintinis". Norėdami dalyvauti šiame konkurse iki sausio 25 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. siųskite fotonuotraukas, kuriose matytųsi, kaip Jūs ir Jūsų augintinis pasiruošę saugiam pasivaikščiojimui. Galite siųsti ne daugiau kaip tris fotonuotraukas.
Informacija apie konkursą telefonu Nr. 8640 35325. Nugalėtojo laukia puikūs policijos ir veterinarinės klinikos „Vetmeda" prizai.

Bendruomenės policininkė A. Mockevičiūtė

Joomla templates by a4joomla