Spausdinti
Kategorija: Bendruomenių naujienos
Peržiūros: 198

Varžybų dalyviaiKai aukštą padangę suvirpina liūdni išskrendančių žąsų ir gervių rypavimai ir kai po sparčiai rudenėjančius laukais vis drąsiau šlaistosi tyla, tada visu spalvų koloritu sutviska, sumirga visa, kas per vasarą mus džiugino vešliu žalumu. Juk ruduo, jau ruduo. Tačiau ne tik liūdną tylą jis atneša, o, išsinešdamas vasarą, dar padovanoja mums nepaprastai gražias naujai sutviskusiais visų spalvų koloritais gamtos regyklas. Toks tat ruduo, kai saulės šviesos mažai, bet kai gamtos spindesio stebuklų daug.
Girėnų bendruomeniečiai, kaip visada taip ir šiemet, nepraleido progos įdomiau pabendrauti su gamta, kad atėjus slegiančiam paskutinių metų mėnesių niūrumui, savo sielose galėtų atrasti kokią nors nuotaiką pakeliančią prisiminimų kertelę.
Taigi truputėlį apie tai.
Girėnuose spalio 30 dieną, vyko moliūgų dekoravimo popietė. Smagus buvo šis kūrybinis susiėjimas. Jo dalyviai šviečiančiais moliūgais papuošė bendruomenės aplinką, karčiamą. Ta proga buvo prsimintos ir pakartotos kelių eismo taisyklės bei aptarta, kodėl reikia dėvėti atšvaitus. Akcentuota , kad tai daryti ypatingai svarbu tamsiuju paros metu. Visiems suėjimo dalyviams buvo išdalinti atšvaitai, šviesą atspindinčios liemenės. Tai dar vienas žingsnelis į eismo saugumo žinių sklaidos plėtrą.
Šiek tiek ankstėliau, spalio 24 d., prie Valiulių tvenkinio vyko žvejų varžybos. Girėniškiai į šį renginį rinkosi su meškerėmis. Nors tą dieną žuvelių kibimas buvo vangokas, bet pats žvejybos procesas jaunimui patiko. Žvejų varžybose varžėsi 7 dalyviai. Pirmoji vieta atiteko Nojui Totoraičiui, antroji ‒ Linui Vizgirdai, o ir visi kiti dalyviai taip pat buvo apdovanoti medaliais ir prizais. Palaikymo komanda buvo gausesnė.
Kaip jau žinome, Girėnų bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse - 2020-2021", todėl renginio dalyviams taip pat buvo primintos kelių eismo taisyklės ir tai, kad tamsiuoju paros metu būtina dėvėti atšvaitus bei kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių. Visiems, ir dalyviams, ir sirgaliams buvo išdalinti atšvaitai ir šviesą atspindintys krepšiai. Po varžybų vaišinosi krosnyje iškeptu karštu plovu ir karšta arbata. Taigi prieš niūrų rudens sąstingio laikotarpį visi pasipildėme geromis emocijomis.

Girėnų BC informacija

 

Apdovanojimai Girėnų šikšnosparniai Moliūgėliai Saugaus eismo priemonės dalyviams Žvakidžių gamyba