Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Lepšių bendruomenės pirmininkė Onutė BaltrušaitienėLepšių kaimo kraštiečių bendruomenės ataskaitinio susirinkimo pravedimas dėl pandemijos KOVID19 visuotino karantino paskelbimo buvo atidėtas iki geresnių laikų. Tačiau, laikantis saugumo reikalavimų, jis sklandžiai įvyko naujai numatytu laiku ‒ liepos mėnesį. O jį pravesti būtinai reikėjo, nes kaupėsi neatidėliojami, visada pasiryžusios ką nors nuveikti kraštiečių bendruomenės reikalai. Ir jie buvo gana rimti ir rimtai sprendžiami.
Susirinkime pateikta ir patvirtinta metinė veiklos ir revizijos ataskaita už 2019 - uosius metus.
Perrinkta bendruomenės taryba iš 13 narių.
Perrinkta Lepšių kaimo kraštiečių bendruomenės pirmininkė. Ja jau trečiai kadencijai tapo Ona Baltrušaitienė.
Susirinkimas patvirtino dešimties naujų narių priėmimą į bendruomenę.
Bendruomenėje gyvuoja tarpusavo šilumą palaikanti nuoširdi tradicija: sveikinti savo narius asmeninių jubiliejų progomis. Taigi buvo pasveikinti visi jubiliatai.
O paskui?.. O paskui prasidrėjo bendravimas prie kavos puodelio „ar prisimeni kai?..“ Tai nuoširdžiausios, vienas kito ir savojo krašto, jo žmonių pasiilgimu paženklintos valandos. Jos tokios galingos, kad Lepšių kraštiečius nuolat ilgesio ir atminties keliais suveda, sutelkia, sujungia į vieną būrį ir leidžia mintimis, širdimis, jausmais ir...padais prisiliesti prie derlingo savojo krašto molžemio bei pabuvoti vietovės atmintį saugojančios koplytėlės auros dvelksme.
Svarbiausia, kad širdyse niekada neužgestų taurūs bendrystės jausmai.

Bendruomenės pirmininkė Onutė Baltrušaitienė

Joomla templates by a4joomla