Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

A.Janavičienė ir klebonas V.InsodaBirželio 13 dienos popietę, Staliorių koplytėlėje buvo minima Gedulo ir vilties diena, žyminti masinių trėmimų į Sibirą atminimą. 1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą, kurie atnešė Lietuvai sisteminį gyventojų naikinimą. Su giliu liūdesiu ir gėla prisiminėme dešimtis tūkstančių žmonių, kurie buvo jėga atplėšti nuo savo šaknų, sugrūsti į gyvulinius vagonus ir išbarstyti Sibiro platybėse.
Okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukų pagerbimo organizatoriai - Lukšių kultūros centras bei Bendruomenės centras „Tėviškė“.
Pilnoje koplytėlėje žmonių buvo aukojamos šventosios mišios, kurias laikė Lukšių Šv. Juozapo parapijos klebonas Vytautas Insoda. Apie birželio 14 dienos trėmimų pasekmes kalbėjo bendruomenės centro „Tėviškė“ pirmininkė Alvyra Janavičienė, Lukšių seniūnas Vidas Cikana. Po mišių muzikinį bei meninį pasirodymą atliko Šakių viešosios bibliotekos kūrėjų grupė „Mėlynosios paukštės“. Organizatoriai dėkoja visiems, kurie dalyvavo genocido, okupacijos ir represijų aukų pagerbime.

BC „Tėviškė“ informacija

 

Atėjo prisiminti ir pagerbti Organizatoriai ir atlikėjai

Joomla templates by a4joomla