Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kaimynų kaimynai ir organizatoriaiKiekvienoje gyvenamojoje vietoje yra žmogus, kuris rūpinasi aplinkiniais, neatlygintinai daro gerus darbus, savo elgesiu yra pavyzdys kitiems bendruomenės nariams. Gegužės 29-ąją minint Europos kaimynų dieną buvo paskelbti ir Šakių rajono „Kaimynų kaimynas“ nominantai.
Šio konkurso iniciatorė - Šakių komisariato bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, o mūsų bendruomenių centrų asociacija buvo šios gražios iniciatyvos partnerė. Nominacijai buvo pasiūlyta 14 kandidatų iš Gotlybiškių, Lekėčių, Gelgaudiškio, Panovių, Kriūkų, Gerdžiūnų, Kudirkos Naumiesčio.
Vertinimui sudaryta septynių žmonių komisija iš 1 spaudos, 3 bendruomenių, 3 policijos atstovų. Jie, pagal pateiktus kandidatų aprašus, išreitingavo visus 14 atstovų.
Birželio mėn. 4 dieną Girėnuose konkurso rezultatų aptarimui rinkosi pasiūlyti kandidatai į konkurso „Kaimynų kaimynas“ nominaciją. Šakių policijos komisariato viršininkas A.Kvederevičius konkurso nugalėtoja paskelbia panovietę Ireną Jurkšienę ir įteikia specialų prizą. Šiame konkurse rimta kova vyko dėl antrosios ir trečiosios vietos. Jų įvertinimui buvo pasikviesta net papildomų kvalifikuotų ekspertų. Po diskusijų antroji vieta skirta gelgaudiškiečiui Vytautui Matulaičiui, o trečioji atiteko Lekėčių miestelio gyventojai Adėlei Mašanauskienei. Atminimo dovanomis buvo apdovanoti kriūkiečiai Reda ir Antanas Damijonaičiai, gotlybiškiečiai Viktoras Švelnys, Audra Atažanovienė, Vilija Bastytė, Virginijus ir Irena Povilaičiai, Skirmutė Janulaitienė, Laimutė Juškienė, girėniškės Augenija Petronėlė Jonuškienė, Antanina Martinaitienė, gerdžiūnietė Jurgita Putinienė, naumiestietė Loreta Bosevičienė. Anot konkurso rengėjų, šie žmonės apdovanoti ne už vienkartinį poelgį, o už nuolat demonstruojamą bendruomeniškumą, pilietiškumą ir draugiškumą.
Visi renginio dalyviai nesigyrė, nesididžiavo savo gerais darbais, pasak jų, jie juos darė, daro ir darys, nelaukdami apdovanojimų. Ir tai yra svarbiausias geros kaimynystės raiškos patvirtinimas.
Organizatorių nuomone šis renginys turėtų tapti tradiciniu ir tiki, kad kitais metais kandidatų į nominantus bus pasiūlyta kelis kartus daugiau. Ir kviečia jau dabar apsidairyti į šalia gyvenančius žmones ir tarp jų paieškoti „perliukų“, kurie dirba, stengiasi ne tik savo naudai. Įsimintinus reiškinius jau dabar galima fotografuoti bei filmuoti, o kitais metais pateikti konkurso organizatoriams.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla