Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kaimynų kaimynas plakatasGegužės 29 d. minima Europos kaimynų diena. Kadangi šiuo metu valstybėje esanti sudėtinga situacija koreguoja visus mūsų planus, todėl nusprendėme šią dieną paminėti šiek tiek kitaip, "karantiniškai" - rinksime Šakių rajono "Kaimynų kaimyną". Juk ne veltui yra sakoma: geras kaimynas ir už giminę artimesnis. Manau, kiekvienoje gyvenamojoje vietovėje yra toks žmogus, kuris rūpinasi aplinkiniais ir jų saugumu bei daro neatlygintinai gerus darbus, kuris savo elgesiu yra pavyzdžiu kitems bendruomenės nariams. Pasidalinkite tokia informacija su mumis. Iki gegužės 28 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. siųskite mums savo bendruomenės, gyvenamosios vietovės, saugios kaimynystės, seniūnaitijos ar seniūnijos geriausio kaimyno fotonuotrauką, nufilmuotą medžiagą su jo gerų darbų aprašymu arba tik išsamų aprašymą. Gegužės 29 d. paskelbsime, kas tapo Šakių rajono "Kaimynų kaimynu". Šis žmogus bus apovanotas Šakių rajono policijos komisariato specialiu prizu bei šio judėjimo rėmėjos – Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos – įsteigtais prizais. Informaciją apie konkursą teikia Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, tel. Nr. 8640 35325. Pasidžiaukite, kokių šaunių kaimynų turite !
Pasidalinkime šiuo tekstu ir skelbimu savo turimose Facebooko ar kitose internetinėse svetainėse, labai laukiame Jūsų nominacijai pasiūlytų kaimynų.

Aušra Mockevičiūtė
Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato
Šakių rajono policijos komisariato
Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja
(bendruomenės pareigūnė)

 

Joomla templates by a4joomla