Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vytuko komanda pasiruošusi 1Kovo 11-ąją Kudirkos Naumiestį užplūdo šimtai žygeivių, kuriuos į pėsčiųjų žygį sukvietė Vilkaviškio šiaurietiškojo ėjimo klubas. Tai buvo jau trečiasis žygis, skirtas pasienio miesteliams. 2019-03-11 žygiavome Vištytyje, rugsėjo mėnesio trasa driekėsi Kybartuose. Na, o šių metų kovo 11-ąją susirinkome Kudirkos Naumiestyje.
Dėl virusų grėsmės svarstėme žygį perkelti į kitą datą... Bet žmonių paskatinimo žinutės nulėmė, kad jis įvyko numatytu laiku. Mes visi labai norėjome švęsti!!!
Ačiū nepabūgusiems! Susirinko beveik keturi šimtai žmonių iš visos Lietuvos: Alytaus, Jurbarko, Kauno, Marijampolės, Vilniaus, Vilkaviškio, Panevėžio, Pasvalio, Šakių, Šiaulių ir kt.!
Žygių ciklas „Pasienio miesteliai. Vištytis. Kybartai. Kudirkos Naumiestis. 2019-03-11 - 2020-03-11” baigtas! Iki kitų susitikimų!
Likite sveiki ir nepamirškite teigiamo gryno oro poveikio sveikatai!!!
Dėkojame: Jonui Valaičiui (UAB „Valjona", Bulvės muziejus) – už viską, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Kybartų ir Kudirkos Naumiesčio užkardų darbuotojams, o ypač - Audriui Balandai, Kudirkos Naumiesčio seniūnijai (seniūnui Algimantui Bauboniui ir jo žavingosioms pagalbininkėms) - už suvenyrus ir antivirusinę arbatą, Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriui (ypač Vitui Jakaičiui ir jo padėjėjams) bei Kudirkos Naumiesčio bendruomenės centrui „Santaka” (pirmininkas Edvardas Belevičius) - už fantastišką sriubą, V.Kudirkos muziejui, muziejui „Širvintos kampelis”, Prano Sederevičiaus skulptūrų ansamblio saugotojams, Šakių r. savivaldybės viešosios bibliotekos, Kudirkos Naumiesčio filialui (Kristinai Tučinskaitei) ir visiems mūsų draugams ir bičiuliams (Augustus Vaškelis, Arūnas Vyšniauskas, Žydrūnas Kazlauskas, Sonata Damidavičienė, Darius Dulinskas ir kt.), padėjusiems organizuojant renginį!
Lauksime Jūsų kituose mūsų renginiuose!

Irma Maurienė, Vilkaviškio šiaurietiškojo ėjimo klubo pirmininkė

 

Atmintis gyva Žygeiviai Prie V.Kudirkos paminklo

Joomla templates by a4joomla