Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Koncertuoja sintautiškiaiAr gali likti kas nors abejingas Lietuvos valstybinių švenčių ‒ Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios patriotiniam dvasios poveikiui? Juk šios šventės Lietuvai mena skaudžias jos kovas už laisvę, nepriklausomybę ir savarankiškumą. Jų istorija laisvės kovotojų krauju parašyta, ir mes niekada negalime užmiršti, kad vasario 16-oji yra Valstybės atkūrimo diena, o kovo 11-oji ‒ Nepriklausomybės atstatymo diena. Šias dvi sukaktis nuoširdžiai minėjo ir Keturnaujienos bendruomenė. Valstybės atkūrimo dieną keturnaujieniečiai minėjo vasario 15 d. Renginio metu buvo prisiminta šios sukakties minėjimo istorija, gyventojams šventinį koncertą dovanojo Sintautų folkloro ansamblis ,,Santaka“. Smagu buvo pasiklausyti skambių dainų, pašokti liaudiškų šokių, tiesiog kartu pabūti ir pabendrauti. Tiesa, kovo 11-osios minėjimo džiaugsmą temdė nelabai malonus oras, bet bendruomenės kiemelyje sukosi spalvoti malūnėliai ir buvo pasodintas ąžuoliukas, tas Lietuvos stiprybės simbolis. Tuomet truputį sužvarbę visi rinkosi prie arbatos puodelio ir aptarė praėjusių metų veiklas bei ateities planus.
Tačiau dažnai apniukusias šių metų dienas grupė keturnaujieniečių laikotarpiu tarp valstybinių švenčių praskaidrino dar viena puikia priemone ‒ kovo 7, 8 dienomis aktyviausi bendruomenės keliauninkai išvyko pasižvalgyti po Varšuvą. Čia buvo aplankyta Karalių pilis, išvaikščiotas senamiestis, kur atsivėrė vaizdai į Prezidentūrą, Mokslų Akademiją. Aplankyta Šv. Kryžiaus bažnyčia. Joje palaidota įžymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis. O Vilanovo rūmai visus apstulbino savo grožiu. Išvyka į kaimyninę šalį visus puikiai nuteikė, be to prisidėjo ir prie bendrystės artumo stiprinimo.

Birutė Ūsienė, Keturnaujienos BC pirmininkė

 

Mėgstame keliauti Pasodintas ąžuoliukas

Joomla templates by a4joomla