Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Varžybų dalyviaiKovo 7 d. Kudirkos Naumiestyje, bendruomenės centro patalpose, vyko 16-asis jau tradiciniu tapęs šachmatų turnyras, skirtas Šakių rajonui čempionui Juozui Pėžaičiui atminti. Kasmet vykstantis turnyras, laikui bėgant, įgauna vis gilesnias tradicijas, pritraukia vis daugiau jaunimo, todėl šiais metais jau kilo minčių netolimoje ateityje plėsti šį turnyrą, nes norinčių dalyvauti skaičius kasmet auga. Šie metai nebuvo išimtis – dalyvavo net 25 žaidėjai, o jauniausias šachmatininkas tebuvo 10 metų.
Turnyras prasidėjo tylos minute, skirta Juozo Pėžaičio atminimui. Žaidėjus kaip ir kasmet pasveikino vienas iš organizatorių ir šio turnyro pradininkas Zenonas Šliuževičius. Vėliau Juozo anūkas Tomas papasakojo apie senelio aistrą šachmatams bei pasidalino šiltais prisiminimais apie savo senelį. Po oficialiosios dalies žaidėjai iš Kudirkos Naumiesčio, Jurbarko, Vilkaviškio, Šilalės, Šakių miesto ir rajono sėdo prie šachmatų lentų. Artėjant vakarui, paaiškėjo šių metų stipriausieji šachmatininkai: 1 vietos laimėtojas – Viktoras Kasparavičius (Šakiai), 2-asis liko Ignas Milius ( Jurbarkas), 3 vietą užėmė – Valentinas Jankūnas (Jurbarkas). Verta paminėti, kad antrosios vietos laimėtojui Ignui viso labo 12 metų. Tai tikrai puikus pasiekimas!
Pabaigoje organizatoriai visiems dalyviams įteikė atminimo dovanas, padėkojo rėmėjams ir teisėjams, pasidžiaugė, kad turnyras buvo sklandus ir atsisveikino iki kitų metų.

Edvardas Belevičius, Šakių BCA

 

Varžybų momentas

Joomla templates by a4joomla