Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Šventė Slavikuose 1Liepos 27 d. Slavikuose linksmai nuskambėjo miestelio šventė, sulaukusi daug bendruomeniečių, sugrįžusių kraštiečių ir svečių. Šventę pradėjo ir žiūrovus iš susižavėjimo aikčioti privertė Šakių cirko mokyklos „Šypsena“ kolektyvas (vad. Itana ir Raimondas Januševičiai). Vyresnieji ne tik klausėsi, bet ir šoko, linksmai grojant Liepalotų kaimo kapelai (vad. Romas Skaizgirys). Kol mažieji šventės dalyviai varžėsi rungtyse, šokinėjo ant batuto, garsiai skambėjo Pop muzikos atlikėjų Agnės Petravičienės ir Valdo Lacko atliekamos dainos.
Kaip gi šventė be prizų, siurprizų. Buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse‘ 2019“, dalinamos šviesą atspindinčios priemonės, linkima būti saugiems gatvėse ir keliuose. UAB „Merkurita“ organizavo laimingą loteriją.

Slavikų sen.BC informacija

 

Šventė Slavikuose 2 Šventė Slavikuose 3

Joomla templates by a4joomla