Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Gegužės mėnesio 16 d. abipusiu susitarimu Šakių bendruomenių centrų asociacijos tarybos nariai susitiko su rajono meru Edgaru Pilypaičiu. Susitikimo tikslas ‒ aptarti bendruomeniečių problemas, kurios, atlikus bendromenių apklausą, buvo įvardintos balandžio mėnesį Bendruomenių centrų asociacijos ataskaitiniame susirinkime.
Susitikimas su meru vyko prie kavos puodelio ir tai buvo nuoširdus partnerių pasitarimas, paremtas valdžios noru pagal galimybes padėti bendruomenėms išspręsti iškylančius probleminius klausimus, kartais trukdančias sėkmingai BCA veiklai.
Nemažai rūpesčių kelia bendruomenių finansinės dokumentacijos tvarkymas. Finansininkų neturima, tai Registrų centrui apie 15 bendruomenių centrų nepridavę metinės veiklos balansų. Kai kurie dėl to praranda paramos gavėjo statusą. BCA tarybos nariai prašė merą padėti išspręsti šį klausimą. Aptartos konkrečios galimybės tai padaryti.
Bendruomenėms patalpų panaudos sutartis su savivaldybe ‒ trukdis vystyti ekonomines veiklas. Pradedant bendruomeninį verslą, labai svarbu sudaryti patalpų nuomos sutartis. Aptartos ir šios problemos sprendimo galimybės. Su Turto skyriaus darbuotojomis bus išsiaiškinta patalpų nuomos sąlygos ir įkainiai.

Artinasi vasara ir ji Lietuvos kaimo bendruomenėms atneša gražią bendrystės šventę ‒ Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydį. Jis šiais metais šurmuliuos birželio mėn. 8 dieną Karklėje. Bet tai ne tik šventė, tai kartu bus visų Lietuvos kaimo bendruomenių veiklų pristatymas visuomenei, todėl susitikime šis klausimas buvo detaliai apsvarstytas. Juk Šakių bendruomenėms, kaip ir kitoms, yra svarbu gražiai reprezentuoti savo kraštą.
Susitikimas buvo ir dalykiškas, ir nuoširdus, todėl BCA taryba dėkoja merui už šiltą priėmimą ir pagalbą dalinantis bendruomenių rūpesčiais.

A.Janavičienė, BCA tarybos narė

Joomla templates by a4joomla