Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

vaikų velykėlėsSaulė ir šilti balandžio vėjai, smagiai besisklaistydami, žadino žemę, visą jos augaliją bei gyvūniją ragindami pakilti, sukrusti, judriai jungtis į gyvenimo ratą. Žiūrėk, gandrų pora ant gandralizdžio kraiposi ir atsineštus žabarus rūpestingai dėlioja. O gegutė, smagiai suplojusi sparnais, sklendžia nuo beržo prie beržo ir savuoju ku-kū jau tikrąjį pavasario įsibėgėjimą skelbia. Taigi visur gyvybės pilna. Tad ir Girėnų bendruomenės gojuj, kaip visada, jos netrūksta.
Balandžio 28 dieną Girėnų bendruomenės vaikučiai kartu su tėveliais rinkosi į Vaikų velykėles ‒ 2019. Puošėme didįjį margutį, žaidėme įvairius žaidimus, minėme mįsles, ridenome margučius. Velykų bobutė papasakojo apie didžiausią pavasario šventę –Velykas, apie atvelykį. Jau penkti metai ši šventė švenčiama mūsų bendruomenėje. Vaikučiai labai laukia jos, ypač margučių ridenimo. Bobutė apdalina vaikučius saldumynais, o Girėnų gaspadinės visuomet vaišina ant laužo išvirta sriuba ar šiupiniu. Ši šventė visiems visiems labai patinka, ir vaikučiams, ir tėveliams.

Stalo tenisasGegužės 1 d. Girėnų bendruomenės centro salėje minėjome Tarptautinę darbo dieną. Šią šventinę dieną vyko stalo teniso varžybos. Jau antrus metus pirmąją vietą iškovojo Julius Fiodorovičius, antra vieta atiteko Daivarui Sperauskui, trečioji – Kęstučiui Domeikai. Medaliu buvo apdovanotas ir vyriausias varžybų dalyvis ‒ Jonas Skamarakas. Puikiai praleidome popietę. Girėnų gaspadinės vaišino ant laužo išvirta sriuba, o bendravimo čia visada užtenka visoms girėniškuų kartoms. Tai ir yra bendruomenės stiprybės pamatai. Ant jų stovi tvirtas bendrystės statinys.
Girėnuose, kaip matosi, gyventi gera, nes jie nuolat visų kartų gyvybe alsuoja.

Irena Šakėnienė, Girėnų BC

Joomla templates by a4joomla