Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Keturnaujienos bendruomenės centras rugsėjo 23 d. pakvietė ne tik į ketvirtą kartą rengiamą šventę „Raudonskruostis obuoliukas“, bet ir paminėjimą bendruomenės centro 15-kos metų jubiliejaus. Apie bendruomenės centro veiklos pradžią mintimis pasidalino pirmoji jo pirmininkė Aldona Narkūnienė. Gražių susibūrimų pradžia buvo 2002 metai, o bendruomenės centras įregistruotas 2003 metais. Bendruomeniškas sambūris įkvėpė norą gražiai gyventi, daryti kartu gyvenvietei reikalingus darbus, turėti vietą, kurioje būtų galima prasmingai leisti laisvalaikį.
Trejus metus dirbanti Birutė Ūsienė padėkojo visiems už nuoširdų bendravimą. O už laiku ištiestą pagalbos ranką – Aldonai Narkūnienei, Mindaugui Tarnauskui, Jovitai Bielevičienei, Nijolei Jonaitienei, Ritai Merčaitienei, Valentinai Aleksaitienei, Jolantai Bendoraitienei ir Dianai Andriukevičienei.

02Keturnaujienos bendruomeniečiai užsispyrę ir rankų nenuleidžia. Po šapelį, po grūdelį vis į bendrą aruodą tempia. Per 15 savo veiklos metų bendruomenė parašė ir gavo finansavimą 20-čiai didesnių ar mažesnių projektų, iš viso į bendruomenę buvo pritraukta per 16 tūkst. eurų.
Bendruomenės 15-os metų jubiliejaus proga už meilę savam kraštui Bendruomenių centrų asociacijos raštais apdovanotos A. Narkūnienė, B. Ūsienė ir J. Kažemėkaitytė. Ir Sintautų seniūnas Kęstutis Birbilas atvažiavo su dovanomis bendruomeniečiams. Jis priminė, kad Keturnaujienoje auga pernai pasodintas sodas. Linkėjo ir toliau jį plėsti, kad šventei rengti obuolių nepritrūktų, o bendruomenės centro nariams - aktyvumo.
Užderėjus gausiam obuolių derliui, kaimo šeimininkės iškeptais pyragais vaišino visus dalyvius.
Pirmininkė, dėkodama joms už labai skanius kepinius, įteikė po simbolinį suvenyrinį obuoliuką.
Kokia gi šventė be loterijos?! Laimėtojai namo išsinešė gardžios obuolienės, o pagrindinį prizą – triušį – laimėjo sintautiškis Deividas Barauskas.
03Renginio vedėjai - Justina ir Giedrius - dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šventės rengimo, o ypač parduotuvės „Nostalgija“ savininkams Irenai ir Arūnui. Šventę tęsė Kudirkos Naumiesčio kultūros centro kapela „Liocai“ ir įdomus atlikėjas - dainų ir pasakų kūrėjas Paulius Stalionis.
Šventės dalyviai vaišinosi N. Jonaitienės virta sriuba, jau sutemus šildėsi prie laužo, valgė šventinį J. Bielevičienės keptą tortą ir gėrėjosi fejerverkais.
Šventė praėjo, o bendrystės šiluma, tikėtina, pajėgs išblaškyti rudens dienų tamsumą ir žiemos šalčių žvarbį.

Keturnaujienos BC informacija

Joomla templates by a4joomla